Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalás nagy bűn, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monogám Casanova kérdése:

A megcsalás nagy bűn, vagy inkább arról szól az egész hogy ez társadalmi berögzült elvárás a hűség?

Figyelt kérdés
Tudom most jön a sok okos szöveg,minek él vele ha megcsalja stb..Meg csak egyhez lehetek hűséges..De érdekes és megosztja az emberek többségét ez a téma,pláne akit megcsaltak már..De nem birtoklási vágy ez inkább? Ha igazából szeretem ugye akkor nem érdekel más.Na de ha meglátok egy csinos nőt és már gondolatban is megkívánom,az is megcsalás..Ha a párom néz meg egy férfit és gondolatban lefeküdne vele az is megcsalás..Szerintem a testet meglehet csalni,de a lelket azt nem,ha szeretem a páromat.Nos várom a nem hülye válaszokat és reakciókat ebben a témában..
2013. máj. 17. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

nálam ez a párkapcsolatban megbocsáthatatlan bűn


tesi lelki megcsalás, egykutya, ha félrelép, én összetörök, de ennek a kapcsolatnak vége, semmi esélye, hogy béküljek, nem


ezzel fájdalmat okoz, meg az én értékrendembe ez nem fér bele

és nálam már egy csók is megcsalás, nem csak a szex, v ilyesmi... és mondom, számomra ez megbocsáthatatlan, mindig is így gondoltam, s mindig is így fogom


mert ha:

- nem szeret, akkor ne legyen velem, mondja meg, hogy vége, nem érdeklem

- ha meg szeret, akkor szeressen, és ha tényleg szeret, akkor meg se fordul a fejében ez... v ha megfordul, ott már gondok vannak... mondhatja, hogy a hév, meg kíváncsiság, vagy pia, de az csalja meg a másikat, aki meg akarja csalni, aki nem akarja, az sose fogja 'véletlen', se direkt

2013. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bár én is társadalmi berögzülésnek tartom ezt,de már annyira alapelv a közéletben,hogy nem helyes..(én se tenném,soha...)de viszont ha csak gondolatban megtetszik egy percre valaki,nem tekintem bűnnek...legalább is én nem
2013. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!