Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom 16. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Alig több mint 2 hónapja vagyunk együtt, nem szeretnék neki túl személyeset venni (közös kép különböző dolgokra nyomtatva stb.). Van esetleg olyan ötlet, ami nem sablonos és mégis tetszene neki?

Érdeklődési körei hasonlóak, mint a többi korunkbeli srácnak (szereti a kocsikat, nem tud élni a telefonja nélkül).


/Tudom, hogy millió ilyen kérdés van, de mindenhol ugyan azokar tanácsolják és a remény hal meg utoljra :)/



2013. máj. 19. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ami először eszembe jutott:


Nyaklánc.


ha nem is hordja akkor is ha rá néz eszébe jutsz.


Bocs ha ez hülyeség

2013. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy ez elég 'személyes' bár nemtudom, de én tuti sütnék neki valami finomságot, mondjuk muffint, mert szerintem minden fiú szereti a sütit, főleg ha a barátnőjétől van:) És akkor mondjuk csinálhatnál olyat, hogy minden muffinra írnál egy betűt, valami díszítő krémmel, és egymás mellé téve esetleg egy 'Boldog szülinapot!' felirat jönne ki:) És akkor a muffin mellé vennél valamit, amit tudod hogy szeret és örülne neki (mondjuk valami dvd/cd ilyesmi) és tuti a siker:))
2013. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :))
2013. máj. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!