Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez? Minnél több tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez? Minnél több tanácsot szívesen fogadok!

Figyelt kérdés

3 éve ismerek egy fiút, régebben jártunk 3 hónapot.De aztán szakítottunk és én nem tudtam őt elfelejteni.Egy suliba járunk, egy koliba vagyunk.Érzem h én sem vok számára közömbös.Keresi a társaságom mindig néz, fütyöl, és kötekszik.

Esténként mikor neküónk lányoknak be kell menni a koliba, akkor mindig jön az ablak alá...olyan mintha udvarolna.Mostanság újra közelebb kerültünk egymáshoz.Ölelgetés, puszik történnek köztünk.Viszont tudni kell róla, hogy tudja magáról, hogy helyes...és e miatt olyan hatalmas önbizalommal bír...

Szerelmes vagyok belé, csak nem tudom, hogy helyes e ez?!

Bár az érzéseimnek nem tudok parancsolni.

Tudom h ez a mi kapcsolatunk, nem szól örökké.Bár néha úgy érzem h ő az igazi.

Csak félnék vele újra együtt lenni, mert "nőcsábász"...olyan mint egy mézesmadzag...tudja h szeretem, és írtóra tetszik....így úgy gondolja h bármit megtehet, én úgy sem haragszom meg rá.

Csak h néha már túl sok ahogy viselkedik, a jelenlétemben is nézi a lányokat...és kicsit zavar...persze ha beszól 1-2 lánynak utána rögtön néz h hogyan reagálok...de úgy teszek mintha nem is hallottam volna.

Semmi konkrétat nem mond, hogy mi van most közöttünk.Minden nap felhív.Azt mondja, hogy sokat gondol rám.De csak akkor olyan kedves és őszinte, ha nincsenek ott a haverjai.

Kérlek segítestek!


2009. okt. 3. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. A legtöbb fiú sajnos ilyen ( tisztelet a kivételnek) mármint teljesen idiótává válnak ha a haverjaik közelébe kerülnek, mert ilyenkor eljátszák hogy ők a macsók, plussz nem akarnak túl érzelgősnek tűnni...:) (Jótanács: A pasi életkorából mindig vonj ki 4et mert kb. annyi idős agyilag, aztán pedig gondold végig hogy biztos érdemes e egy éretlen hülyegyerekkel foglalkoznod!!? :D ) Na szóval sztem egyértelmű hogy ez a pasi csak játszik veled, ha más lányokat is nézeget miközben veled van, akkkor egyértelmű, hogy húzza az agyad, és élvezi hogy Neked IS tetszik, ugyanúgy ahogy sok más lánynak is ( nameg kitudja hány lányt hívogat még rajtad kívül akinek ugyanúgy elmondja: mennyit gondol rá... pfff)...az ilyen fockókat nagyívben el kell kerülni, mert sajnos -és tudom hogy rossz ezt hallani- csak kihasználnak, aztán pedig csalódni fogsz bennünk...szóval szerintem tegyél úgy mintha nem érdekelne, ne is foglalkozz vele egy jódarabig, te is beszélgess, és flörtölj más pasikkal, és hátha rájön hogy nem csak ő van a világon....vagy ha ez nem válna be, keress egy értelmes és normális fiút aki megérdemel Téged :) Remélem tudtam segíteni.:)
2009. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egoista majom.teis viselkedj ugy ahogy o.es majd meglatod ,h zavarja-e vagy nem.
2009. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyébként a srác 19 éves, én 20.

Várok még válaszokat!

2009. okt. 3. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:

":) (Jótanács: A pasi életkorából mindig vonj ki 4et mert kb. annyi idős agyilag, aztán pedig gondold végig hogy biztos érdemes e egy éretlen hülyegyerekkel foglalkoznod!!? :D ) "


Igen, és minden nő k*rva. Úgy is kell hozzálátni.

2009. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha együtt vagytok és jön veled szembe egy helyes srác nézd meg, de jól feltünően és ha ő is megnéz kezdj el nevetgélni, majd meglátjuk hogy akkor ő ehhez mit fog szólni. Mert ha szarul esik neki akkor vagy csak az egoja miatt vagy mert valamit jelentesz neki. Ha meg nem esik neki szarul akkor szerintem csak egy lennél a sok közül..

Nekem is volt egy ilyen fiú az életembe, tudod az a bizonyos ideál. Mind belsőleg mind külsőleg az volt aki nekem az ideálom vagyis akkor még azt hittem. Azt hiszem én is tetszettem neki, tudod tett erre megjegyzéseket.. Ha rajtam múlt volna összejöttünk volna, de én valahogy nem tudom megmagyarázni miért inkább halogattam a dolgot. Majd egyszer csak lett barátnője. Ne tudd meg milyen rossz érzés volt.. Együtt voltak 4hónapja amikor mi találkoztunk és azt mondta nekem hogy ő nem szerelmes csak szereti és hogy legszívesebben megcsalná... Na ekkor jöttem én rá, hogy nem veszítettem semmit se vele. Lehet helyes de rájöttem hogy a belső dolgok amik igazán fontosak nincsenek rendjén.. Szóval onnantól inkább nem kerestem, nem akartam én lenni az aki másnak fájdalmat okoz..

2009. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Várok még válaszokat!

Köszönöm az eddigieket...

2009. okt. 3. 17:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemrég hívott telón a srác...beszélgettünk.És mondta nekem, hogy tudja, hogy szerelmes vagyok belé ,mert ő ezt hallotta.Persze mondtam h rosszul van informálva.Mondta h neki most jelen pillanatban nem kell barátnő, jól érzi így magát.De ennek ellenére nagyon szeret velem lenni, és h maradjon minden így.Jah, és egyik este hívott már elég késő volt akkor, és mikor tette lefelé, ezt mondta "Szeretlek"...nah és én ezért kezdtem elbízni magam, és azt hinni, h talán több is lesz közöttünk, úgy mint ahogy rég.
2009. okt. 3. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!