Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, a barátom 20, még nem vagyunk együtt. 6 év korkülönbség nagyon sok? Nem hiszem hogy csak kihasználni akar (eleve nem vagyok a beetethetős fajta), mert nagy áldozatokat lenne képes meghozni, hogy együtt lehessünk.

2013. máj. 21. 15:43
 1/10 anonim válasza:
ha szeretitek egymást,akkor kit érdekel ? nem a kor számít !:)
2013. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez még mindig sokkal normálisabb kapcsolat, mint amikor a 20 éves libák a negyvenes pénzes pasikra nyáladzanak.
2013. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jelenleg számít,később ez nem nagy,

ha szeretitek egymást semmi gond N

2013. máj. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval..

először is, 14 évesen még a 6 év az nagyon sok, két év múlva már abszolút nem számít ekkorának. én 17 vagyok a barátom 24.

másodszor, az rendben van hogy nem vagy beetethetős fajta, de gondolj bele, hogy szerelmes leszel, most az elején felad érted mindent, áldozatokat hoz stb. aztán egyszer csak mondjuk valamivel megbántana és te tuti elnéznéd neki mert még semmi tapasztalatod nincs ilyen téren, valamint nem érdekelne mert szereted,

harmadszor, egy 20 éves pasi, nem csak a két szép szemedért fog szeretni, pár hónapnál tovább nem fog várni a szexszel, aztán lehet hogy csak siettetni fog, plusz lehet hogy csak arra kellesz, mert most azt gondolja, hogy "végre egy kis liba akit könnyen meg lehet ..."

negyedszer, lehet akármilyen érett típus 14 éves fejjel egy 20 éveshez még gyerek vagy


persze most azt gondolod, hogy nem, ő nem ilyen, ő áldozatokat hoz értem, mert biztos nagyon szeret stb.


azért érdemes egy kicsit átgondolni tisztán a helyzetet

nem bántani akarlak és nem is bunkózni csak tanácsokat adni


Ha bármi van írj levelet és válaszolok.

kérdezhetsz arról hogy milyen egy idősebb pasi

hogyan s mit? (nem ez az első párkapcsolatom)

stb.


17/L

2013. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, tudom, de ő még most sem siettet. És mivel jó pár dolgot átéltem már, teljesen más a gondolkodásmódom és felfogásom. Sokkal reálisabban látom a dolgokat mint a korombeliek, ezért is félek is kicsit.. De ha látnám hogy csak arra kellek neki úgyis otthagynám, és a megcsalást stb. én személy szerint biztos nem bocsátanám meg neki, és nagyon nagyot csalódnék.De ő érzelmileg már most kötődik hozzám (nem régóta ismerem) legalább mint baráthoz.Amit már többször kinyilvánított.Majd meglátjuk továbblépünk-e.Csak kíváncsi voltam mit gondolnak mások. Köszönöm az eddigi értelmes válaszokat :) Jöhetnek még!
2013. máj. 21. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Hmm..


Ha tényleg másképpen gondolkodsz akkor hasonlítunk, nagyon is. A korombeliekkel sosem jöttem ki igazán aztán most már másfél éve találtam egy srácot aki egészen más volt vele, kb. két nap alatt megtudtam benne bízni. Teljesen belé estem.

7 hónapig vártam csak arra hogy megcsókoljon. 7 hónapot szenvedtem addig, többször föladva, de mégis kitartóan. Majd az utána lévő 5 hónapban csak kínlódtam és kínlódtam, de folyamatosan megbocsátottam neki mert abba a hiszembe éltem hogy szeret. Én megy szerelmes kis liba voltam.


Nem ért semmit az hogy érett vagyok, másképp gondolkozom.. mert szerelmes lettem.


Aztán vége lett és rá másfél hónapra megtalátam a jelenlegi barátomat. Vele már több mint fél éve együtt vagyok.


Szóval.. ezzel csak azt akrom mondani hogy ha szerelmes vagy, lehetsz akármilyen ép elméjű.. semmit nem ér.


17/L

2013. máj. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nálam ér, hidd el.. jó pár dolgot átéltem és megtanultam mindentől függetlenül gondolkodni és dönteni, mert nagyon nagy szükségem volt rá. és ez nagyon jót tett, még ha akkor szörnyűnek is tűnt minden.
2013. máj. 21. 19:53
 8/10 anonim válasza:
Ugyanez van velem. Bár olyan közeli kapcsolatban még nem vagyunk de én is annyi idős vagyok mint te és a fiú aki tetszik 21. Belezúgtam. De még nem nagyon ismerjük egymást. Félek ha megmondom neki mennyi idős vagyok visszariad. :(
2013. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
8/8-as vagyok. amúgy szerintem sem számít a kor. Ha tényleg szeretitek egymást akkor tökmind1 hogy mennyi év van köztetek.:)
2013. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak meg szeretne dugni, ennyi.

Biztosan meséli a haverjainak, hogy van egy 14 éves friss husi csajszi, akit szeretne behálózni.:P

Legyen eszed! Ez csak neked pillanatnyi fellángolás.

2013. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!