Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta rólam hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta rólam hogy csak meg fektetni vagyok jó. Akkor most miért akar velem lenni megint?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk 1,5 évig, jól megvoltunk, igaz egyszer megcsalt. Egyik haverjával beszélgettem és azt mondta rólam hogy "Velem volt éltében a legjobb a szex, és ha újra összejönne velem, az nagy részben csak a szex miatt lenne, bár mondjuk azért érzelmei is vannak még felém"


És most megkeresett engem hogy jöjjünk össze újra. Érdemes? Én nagyon szeretem őt. A szex tényleg nagyon jó köztünk!


2013. máj. 21. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
azért
2013. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne!
2013. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ennél én is többet tudnék nyújtani neked.

A jó szex nem minden, mikor tanuljátok már meg???????

2013. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igy nem kéne ez a tag a helyedben..
2013. máj. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyitől már ki is szerettem volna belőle. Nem szép dolog használati tárgynak használni a másikat.
2013. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éppen nincs senkije, azért gondolt rád. Te meg nem vagy belé szerelmes, azért gondoltál ránk. Úgyhogy felejtős a srác. Esetleg szexre jó lesz, ha éppen más nincs. De járni ne járj vele.
2013. máj. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!