Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hova menjünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hova menjünk? Ötletek? Valami különleges vagy romantikus hely?

Figyelt kérdés

Röviden: a barátom hosszútávú kapcsolatok híve...és félek,hogy az exei árnyákában kell élnem,mivel 3-4év alatt azért elég sok dolgon és élményben volt részük...

Szeretném,ha nekünk is sok közös élményünk lenne...Tudom,h ez most nagyon klisésen hangzik,de szeretném,ha olyan helyekre is el tudnánk menni és olyan dolgokat is csinálhatnánk,ami csak a mienk...Amit eddig nem csinált és új neki...

Ráadásul én eléggé féltékeny vagyok,bár szerencsére ezt ő tudja kezelni...de ettől függetelnül azt szerteném,ha lenne egy hely,amiről nem vki más,hanem én jutok az eszébe....

A Gellért-hegy kizárt..Városliget,Hősök tere már volt...de ezeken a helyeken is mindneki megfordul,mint pl. a Normafánál is...

Tudom,hogy nincs közel,de Tatára el akarom vinni...pedig a tavacskán kívül nincs ott sok minden... :D Na mind1...

Szóval van vmi ötletetek valami különös helyre a közelben?


2013. máj. 21. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
hajóval Visegrádra
2013. máj. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet lenne,de egyik csajával már volt ott.... :S
2013. máj. 21. 23:10
 3/8 anonim ***** válasza:
ne félj olyan helyre menni vele, ahol mással már volt. neki is lehet, hogy jó "felülírni" azokat az emlékeket jobbakkal; a tieiddel. (=
2013. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak olyan szar,h mindenhol ott vannak...

Van mikor egyik-másik még fel is hívja...ilyenkor kb. idegbajt kapok....

És mikor kiderül,hogy ahova megyünk vagy tervezzük menni,ott már volt vagy van róla már egy emléke...Közös emlékeket szeretnék...Ahova nem piszkít bele egyik ex sem...

2013. máj. 21. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Tata: tó, asszem több száz éves tölgy, vár, műrom, barlang(valami Oördög akármi a neve, meg nem messze onnan volt még valami. Mikorra kell? Mert azonnal sajnos nem tudok utána nézni. :/


Fertőd?

Sopron?

Aquincum? Füvészkert? Visegrád? Gödöllő?

2013. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a jó ötleteket...

Fertőd jól hangzik :D

És Aquincum is...

Nem is tudtam,h Tatán ennyi minden van :D

Még csak tervezés alatt van...kb. 1hónap múlva megyünk...nyáron...

Siófokra vagy a Balatonra tuti megyünk....de még mellé keresek vmi egész napos kis kiruccanást vagy kis romantikus hangulatú találkát :D

2013. máj. 21. 23:40
 7/8 AlinaHella ***** válasza:
Tatán tényleg sok dolog van. Egy üres malom/oda be lehet lesni, de aki nem ilyen 'beállítottságú', nem köti majd le/, nagyon szép, romantikus vár, angolkert-kifejezetten szép ez is, és nem egy, hanem két tó is. Mozi, ahol művészfilmeket (is) vetítenek, szóval el lehet ott lenni. Akár bicót is lehet ott kölcsönözni, azzal megkerülni a tavakat, piknikezni. Füvészkert is nagyon támogatható ötlet, ha még nem voltatok arra. Kopaszi-gát, Feneketlen tó. Nem túl nagyszabású, de a Gül baba utcát, türbét is csak ajánlani tudom. : ) Igazi mediterrán hangulata van. Ha illik hozzátok, akár elhagyatott romokhoz is lehet menni, az mindenfele van. Zöld teknős barlangja-ez egy teaház, szintén helyes. Remélem, tudtam segíteni.
2013. jún. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AlinaHella ***** válasza:
Ja meg Tatán van lakatfal, megnézni azt sem utolsó. Bár nekem csak úgy szimplám tetszenek a lakatok. : D
2013. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!