Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lenne esély?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal elsején egy koncerten..Nagyon jól éreztük magunkat meg minden, rá pár napra együtt voltunk 3napon át, és rá 2napra megint közbe szinte mindennap beszéltünk telefonon.. "Így vigyázzak magamra, stb." Multhét szombaton beszéltünk telefonon este mondta hogy elmegy a koleganőivel kicsit, sütögetni, bulizni, és csak majd vasárnap megy haza.. így is történt, hétfőn próbáltam felhívni, hangpostára váltott.. Mondom oks majd hnap megprobálom felhívni..Felhívtam felvette, mondta h sajnálja hogy nemtudott lenni hétfőn csak kicsit beteg. majd beszélünk.Azt nem beszéltünk semmit, Mikor utoljára együtt voltunk ő ezt a hónapot kérte hogy kicsit helyrehozza magát .. megbeszéltük hogy alakul ahogy alakul ne tervezzünk semmit előre..Vélemény? Szeretnék vele összejönni .. nagyon...

2013. máj. 22. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a nénit, mert többen is vannak nála befutók. Nem értem, hogy ez neked miért nem nyilvánvaló? mikor ösze vissza kamuzik neked-még kivűlbállóként is egyértelmű.
2013. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*össze
2013. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégis megszeretném próbálni.. Vagy sikerül vagy nem arányba.. Ebbe kéne vmilyen ötlet / segítség
2013. máj. 22. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is ha időt kért adj neki időt. Ha letelt az egy hónap keresd meg újra beszélgessetek egy ideig majd hívd el valahova.
2013. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtős! Van már neki más!
2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!