Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyik az ideálotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik az ideálotok? Milyen lányt választanátok? :

Figyelt kérdés

Egy olyant aki barátságos, kedves, lehet vele beszélgetni mindenről, lehet vele otthon egy kontösben,melegitőben is hülyülni, összebujni, aki nincs mindig talpig sminkben, szereti a természetet és az állatokat.

Vagy:

egy olyant aki igazi finomka, nagyra tartsa magát, kiöltözve és kisminkelve jár, akkor váltogatja a pasijait amikor már éppen ugy érzi hogy elhasználta őket, minden jó pasit bolondít, bárkit megkaphat, gyűjti a fiatalabb naivabb pasikat hogy kihasználja őket, a barátnői közt ő a "főnök" kényeskedik...stb. ? Melyik jön be nektek jobban?



2013. máj. 22. 16:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp a másodikat. Bár a kérdésből kiderült, hogy nem ezt akartad olvasni, de ez van.
2013. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát itt totál egyértelmű, hogy a második negatív színben van feltüntetve... nem jó a kérdés.
2013. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 xD

#2 szerintem ez a két tipus létezik. Persze sok az átmenet. De én most a két végletre gondoltam hogy melyik tetszhet jobban a pasiknak.

2013. máj. 22. 16:51
 4/16 anonim ***** válasza:

Ja szóval te az első vagy...

És csak ez a 2 lehetőség van mi?? na persze.

2013. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az elsőt.Szerintem mindenki azt választaná.
2013. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Azt, amelyik tud helyesen írni és amelyik tisztában van azzal, hogy a világ nem végletekből épül fel.
2013. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most mindenki azt mondaná hogy az 1 est választaná.

Én pl pont az ellenkezőjét tapasztalom...

Én kedves vagyok mindenkivel tényleg ott segítek ahol tudok, nem ítélek el senkit amíg nem ismerem.EGyáltalán nem sminkelem magam...

És azt tapasztalom hogy a fiúk inkább a sminkelős hülye p*cs* nagy képű lányokat szeretik...

2013. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azért az, hogy valakinek milyen a jelleme, semmilyen összefüggésben sem áll azzal, hogy sminkel vagy sem.
2013. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#6 nem kell mingyárt oltogatni ha kifelejt valaki egy vesszőt vagy egy betűt, az nem azt jelenti hogy nem tud helyesen írni. És ott írtam az előbb, hogy tudom hogy az átmenet a jellemző de én ebben a kérdésben arra vagyok kíváncsi, hogy a két "véglet" közül ki, melyikre szavazna. Birom a kötekedő embereket! -.-"
2013. máj. 22. 17:21
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezzel az a gáz, hogy ez nem a két véglet. Ha így lenne, akkor az első csaj egy állandóan otthon, melegítőben döglő, pattanásos, hangosan fingó és böfögő, vidám csaj lenne...
2013. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!