Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy felejtettetek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy felejtettetek el az exetek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet megallni h ne keresd, ne nezegesd a kozoseggi oldalon stb..?! Mert en igaz, hogy letoroltem de mashonnan nezegetem szoval tudom h gaz, de nem birom ki :(

Ilyenkor erdemes tartani a beszeloviszonyt vagy nem? Mert en meg mindig szeretem... Hiaba alazott meg meg megcsalt :(

Koszi a valaszokat 19L


2013. máj. 23. 09:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd meg, beszélj vele.
2013. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is pont igy van veled, és ezerszer megbánta már a dolgokat, csak a pasik gyávák..no meg ha be is ismeri hogy tévedett, az elég ritka..
2013. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Engem letiltott én is máshonnan nézegetem én sem birom ki sajnos.. :(

Majd elmúlik idővel ez is. Ha nem fáj, ha a hódításairól mesél akkor igen tartsátok a beszélőviszonyt bár én nem tenném. Amik nem vagyok túl rajta én nem akarom látni sehol. 24/L

2013. máj. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

#2


A nők még gyávábbak csak nekik van kire mutogatni :))))

2013. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4 Ez sem igaz:DDD
2013. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
4 A nők inkább bele pusztulnak, de a büszkeségük nem engedi a lépést.
2013. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Olvass könyvet, és be se kapcsold a gépet, ne lépj be egy hétig. Az első hét a legdurvább, aztán fokozatosan enyhülni fog.
2013. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát én ezek után biztos nem akarnám visszakapni.

Megpróbáltam az exemet visszaszerezni de nem akarta. Senki nem ér annyit, hogy megalázkodj miatta.. de legalább nyugodt szívvel élem tovább az életem mert tudom, hogy én megpróbáltam mindent.

2013. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Idővel változni fog, majd egyre kevesebbet fogod nézegetni, és egyszer csak azon kapod magad, hogy már rá sem hederítesz :)

Találkozz más fiúkkal, az sokat segít ;)

2013. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

6-os nincs igazad aki szereti a másikat az elmegy érte a végsőkig. Pl én is minden büszkeségemet tartásomat félredobva sírva könyörögtem neki és még utána is rengeteget próbálkoztam! Igy visszagondolva láthattam volna, hogy semmi esélyem de a szerelmes ember ritkán gondolkodik tiszta fejjel sok hülyeségre képes.

Akkor érdemes próbálkozni még a büszkeséged időleges feladásával is ha még szeret a másik. Ha már nem akkor nem mert ha vissza is jönne mi szükség olyan emberre aki már nem szeret csak szánalomból vagy megszokásból van együtt veled?

2013. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!