Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom már, tiszta ideg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom már, tiszta ideg vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párom régebben nagyon hazudós volt,de tényleg,kis semmiségeket is képes volt elferdíteni,amiknek semmilyen következménye nem lett volna az égvilágon,ha az igazat mondja. Csak hát baromi rosszul hazudik,én meg elég szemfüles vagyok,úgyhogy (remélem) mindig lebukott. Pedig nem vagyok egy hárpia,akinek ne lehetne elmondani semmit,egyszerűen a hazugság az,ami kikészít. Ebből ugye lassan jöttek a cirkuszolások,mert nem csak kis dolgokban hazudott még és már a legkisebb füllentésre is allergiás lettem. Aztán most egy időre abbahagyta,megnyugodtam,de már megint kezdi. Kivagyok tőle idegileg,kikészít a gondolat,hogy vajon mennyi mindenre nem jöttem még rá. Megtehetném,hogy szemet hunyok,meg nem kérdezgetek,de nem visz rá a lélek,mert utálom az érzést,hogy hülyének néznek. Így a keresztkérdések mestere vagyok és úgy tudok vallatni,hogy ne vegye észre,hogy ez most tulajdonképpen az. Már lassan ott is hazugságot látok,ahol lehet,hogy nincs is. Nem bízok benne egyáltalán. Szeretem őt nagyon,de van ennek még egyáltalán így értelme?

2 éve vagyunk együtt,én 22 L vagyok,pasim 24 éves.


2013. máj. 23. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs értelme, mi van akkor, ha a komoly dolgokban is hazudni fog?
2013. máj. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küld el orvoshoz. Ennek lehet valami lelki oka is, hogy ennyire hazudik. Lehet fel sem tünik neki ami baj.
2013. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szereted rendben, de kell neked olyan kapcsolat amibe hiányzik a kölcsönös bizalom? Ez egy kapcsolat alapja. Ha ebben a kapcsolatban maradsz tönkre fogsz menni benne idegileg. Soha nem fogod tudni hogy abban a pillanatban igazat mond-e.

23/F

2013. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek már nincs :s és ezt nagyon javítani se lehet :/ Ha már nincs bizalom akkor az egészet megette a penész, pláne így hogy mindenben már keresed a hazugságot. Lehet hogy nem jó tanács de szerintem hagyd ott. Nekem biztos nem kéne egy olyan partner akinél állandóan azt kell lesni mikor mond igazat.

Az én barátnőm is néha próbált annó becsapni, de valahogy mindig lebukott, aztán a végén már egész jól csinálta és én részben ezért is szakítottam vele, mert már én se tudtam hogy mikor hihetek neki.

2013. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát amúgy már tényleg komolyan gondolkozok rajta,hogy valami pszichés gond lehet,mert olyanokban is hazudik,amiben semmi oka nem lenne.
2013. máj. 23. 20:03
 6/12 anonim válasza:
Ne haragudj de ezt olvasva kicsit nevettem! :) az én barátnõmmel 2 napja voltunk két évesek és fél éve kb nálunk teljesem ugyan ez volt vagyis az én részemrõl. Szerintem mond meg neki ha nem változtat akkor a kapcsolatotokra fog menni!
2013. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mármint 6-os,te voltál a hazudós? Ha igen,miért hazudtál?

Amúgy megmondtam neki,hogy legközelebbi alkalomnál otthagyom,be is ijedt.

2013. máj. 23. 20:11
 8/12 anonim válasza:
Igen én. Sokszor könnyebben esett hazudni mint az igazat kimondani! Eleinte azért hazudtam mert sokszor elkerültem vele vitákat és veszekedéseket pedig józan ésszel belegondolva a hazugsággal lehet nagy problémákat okozni. Ja és egyszerûbben el tudtam vele intézni bármit.
2013. máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
És emiatt is nagyon könnyen rászoktam a füllentésekre és természetesnek tûnt utána hogy mindig hazudok. :/
2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg írnál példát egy ilyen kis "semmiségre", ahol semmi oka nem lett volna. Persze ha nem gond.
2013. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!