Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást megcsókol a barátja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást megcsókol a barátja a haveri társaságba?

Figyelt kérdés
Nem olyan értelemben, hogy egész végig egymás szájába vagytok, de mondjuk köszönésnél ha nem együtt érkeztek vagy együtt távoztok.
2013. máj. 23. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
mi a kocsmába járunk, nem a kék osztrigába. így csak kézfogással üdvözöljük egymást
2013. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ez már rég nem "haverság" :D a haverok 3 puszival vagy kézfogással, pacsizással köszönek
2013. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

embere válogatja, volt oylan barátnőm aki mindig csokolozni akart, akár társaságba is...de volt oylan aki szolidabb és csak kettesbe, vagy ha utcán senki sem látja.


sztem a kettő közötti a jó.

az azért már visszataszító ha egy párocsak feszt egymás szájában van...de azmeg gyanus, ha még pusziszkodni smepusziszkodnak társaságban...

2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval téged nem csókol meg?Hát az gáz,biztos szégyel téged
2013. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,megcsókol..miért ne tenné?
2013. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyes kultúrákhoz hozzátartozik, de nálunk ez nem szokás. :D Bennem az arcra puszi is meleg benyomást kelt két srác között. Kézfogás a legjobb. :)
2013. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már b.zik :D


Amúgy én úgy vagyok vele, egy szájra puszit illik adni, vagy egy normális csók is lehet, de én úgy vagyok vele, hogy ezt inkább kettesben jó, ha ott van pár ismerős akkor nekik is hülye érzés hogy x és y egymás szájában lóg.

2013. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem meg:) olyankor ölelget, és sűrűn ad puszit is, mikor épp nem a sörét issza:D
2013. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ritkán, de szoktunk néha adni egymásnak. Így tehát van is, meg nem is. Aranyközépúton vagyunk. Senkinek nem zavarjuk meg a bioritmusát.
2013. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csókolozni baráti társaságba nem illik. Nem azért vagyunk a barátokkal, hogy egymást nyaljuk-faljuk. Azt otthon is lehet.

Szájra puszi pedig bármikor. :)

2013. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!