Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akik egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik egyszerre két fiúba voltatok szerelmesek, hogy vészeltétek át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés

Meddig tartott, és túltettétek rajta magatokat, vagy még mindig tart? El tudtátok felejteni az egyiket, vagy egyikükkel se jöttetek össze? Hogy bírtátok ezt az időszakot?

Köszönöm a válaszokat!

L/23


2013. máj. 24. 09:07
 1/5 anonim válasza:
egyszerű: VÁLASZ!!! írd fel egy papírra hogy mi tetszik az egyik illetve a másik fiúba, és hogy mit nem? mért szereted mért nem? így jobban átfogod látni a helyzetet :D
2013. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni választani a kettő között.

Két tanács: vegyél egy papírt, jó és rossz tulajdonságok, írd le mind2 pasinál

vagy, dobj fel egy érmét és amelyiknek jobban szurkolsz azt válaszd.

2013. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretted volna az elsőt,akkor nem szerettél volna bele a másodikba :)

21/L

2013. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de attól még ugyanúgy szeretem az elsőt is. Teljesen különbözőek, a második, akibe beleszerettem fiatalabb, vékonyabb, helyes, de nem csak fellángolás, mert már majdnem fél éve nem bírom elfelejteni, viszont az elsővel járok, nélküle se bírnám, nagyon szeretem mindkettőt :S.
2013. máj. 24. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Senki se szerethet ugyanúgy két embert.
2013. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!