Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnek feloldodni, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek feloldodni, , elengedni magam ha a baratom ezt szeretne? Tovabb lent

Figyelt kérdés

A baratommal tavkapcsolatban elunk, most epp 3 honapja nem lattuk egymast, egyre nehezebben viseljuk, hianyzunk egymasnak minden teren... vasarnap, mikor mindketten egyedul leszunk otthon, o szeretne, ha kiprobalnank a "telefonszexet" ( skypeon, de csak hanggal) en viszont eleg felos, mondhatni szegyenlos vagyok, de en is szivesen kiprobalnam, csak felek nem tudnek kellokeppen feloldodni.

Van valami tippetek, hogyan tudnam ezt legyozni, vagy hogyan alljak a dolgokhoz? Neki egyaltalan nem okoz gondot, hogy elmeselje epp milyen allapotban van "ott lent" , szamomra viszont mondhatni kellemetlen, hogy kimondjam pl.. "nedves vagyok" vagy akarmi. Ez talan az elozo barataim prudsegebol fakad, de nem tudom.


Valahogy tudnek ezen segiteni, valtoztatni, tippek?

Elore is koszonom, 20L


2013. máj. 24. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

ez olyan szánalmas, hogy én bele se mennék a helyedben


tudnod kellene nemet mondani

2013. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál meg egy pohár bort, olvasgass erotikus sztorikat, hamar belefogsz jönni. :-) És ne csak a testedről beszélj, hanem a vágyaidról, mit szeretnél, ha mit csinálna, hol érintene meg. :-) Az ilyen nagyon izgalmas tud lenni. :-)
2013. máj. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudok nemet mondani, de tudom hogy vagyik ra, es o igy a tavolbol is annyi oromet szerez nekem, annyi mindent megtesz ertem, es egyszer en is szeretnem megadni amit szeretne, igy a tavolbol.

Nekem fura ez azegesz, de szanalmasnak nem neveznem. Ez egy tavkapcsolat, az izgalmasabb, hogy elkoszonunk egymastol, aztan mindketten elmegyunk es kielegitjuk magunkat egyedul? Sajnos nem sok valasztasunk van.

2013. máj. 24. 11:21
 4/9 A kérdező kommentje:
2, koszonom a valaszt, ez nagyon jo otlet :)
2013. máj. 24. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán ha nem látna, csak telefonon keresztül történne az egész eleinte, akkor nem éreznéd olyan szégyenlősnek magadat. Egyébként nézz ilyen filmrészleteket, videókat, vagy olvass utána a telefonszexnek, valamit biztos találsz, és ha tudod már h pontosan miről is van szó, meg ilyen "sablonmondatokat" is tudsz, akkor már könnyebb lesz.:) Én is félénk, szégyenlős vagyok amúgy. El sem tudom képzelni, h ilyet csináljak én valaha is. Szerintem jó, hogy ezt is képes vagy bevállalni a barátod öröméért.:)

20/L

2013. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon szereted és bízol a barátodban, de mi van, ha ő szeretné újra átélni a beszélgetést, és rögzíti magának? Később, ha rosszra fordulnának a dolgok köztetek, felhasználhatná ellened. Ugye nem szeretnéd ha nyilvánosságra kerülne, hogy "nedves vagyok" blabla... De biztos én vagyok a paranoid. Az ex-barátnők meggyalázása létező műfaj a neten.
2013. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Latni nem fogja, ez csak "hanganyag" :D

Meg ezt is felve es feszengve probalom ki, de azt, hogy lassa is, sosem probalnam. :)

2013. máj. 24. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezen csak gyakorlással lehet változtatni.

Én inkább azt javaslom, hogy először csak chateljetek. Ott van idő gondolkozni. Aztán szépen fokozatosan, menni fog. Csak az elején szokatlan.


Mi is csináltuk a párommal, amíg külföldön dolgozott. Mégis mit tehettünk volna? Szakítunk arra az időre és összejárunk mással? Vagy teljes absztinencia? Ez azért mégis jobb megoldás :)

2013. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom :) Nyilván mindkettőnknek szüksége van valamire, még ilyenkor is.

Chat szinten szoktuk csinálni, ott már sikerült némi oldódást elérni nálam, már egész jó, de így még nem volt, na majd kiderül, tudom, hogy rám erőltetni nem fogja, egy próbát pedig megér :)

2013. máj. 24. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!