Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel izgassam majd lombozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel izgassam majd lombozzam le a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Fél évig játszotta az agyát, nem adta oda magát.Folyamatosan felizgatott majd a pofámba röhögött és közölte hogy még minimum egy évet vagy röhöhejesen sok időket várnom kell még rá.Rengeteg düh halmozódott fel bennem ezalatt és már akkor megfogadtam hogy ha elérem amit akarok akkor bizony törleszteni fogok.Múlthéten nagy nehezen odaadta magát,ennek örömére tegnap elvittem a kedvenc boltjába,ahol kedvére válogathatott.Amikor más felpróbált mindent amit tetszett neki a kezében tartotta már a pénztárnál álltunk,amikor jött a nagy kérdés."Jaj de szeretlek, ezt tényleg mind megveszed nekem ?" Mire én "dehogyis veszem, a kapcsolatunk még korai stádiumban van,nem állok készen egy ekkora dologra,hogy ennyit áldozzak rád." Látnátok kellett volna az arcát :D

Várom a tippeket srácok!



2013. máj. 24. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát mindkettőtök elég szánalmas. Bocs..
2013. máj. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Te kis gyökér! ;-) :-D
2013. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Igazán komoly felnőtt férfi módjára cselekedtél...


...nem, igazából szánalmas pancser kölyök vagy, teljesen megérdemled a barátnődet. :D

2013. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Felizgatod: azt mondod neki, hogy egy hatalmas, egetrengető szexben lesz része egész éjszakán keresztül.


Lelombozod: amikor előveszed.

2013. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem, mit osztjátok a Kérdezőt! Teljesen jogosan csinálta, amit. :-D

Nehogy már csak a srác teperjen a lány kegyeiért, ebből is látszik, milyen egyszerű kis liba a barátnője, mert "jajj de szeretlek, ezt mind megveszed nekem?". Mondjuk nálam ilyen csaj alap nem játszik, de a kérdező szemszögét megértem. :D

Nagy vagy! Így tovább :D

2013. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Ez vicces XD Sztem akármilyen gyerekes húzás is volt, megérdemelte a csaj. Nem azért mert nem adta be hamarabb a derekát, de milyen szemét dolog hónapokig azt játszani h felizgatja és úgy hagyja.
2013. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Választhattál volna kevésbé ismert viccet is...

2013. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

5-6, ja csak egy értelmes ember nem viseli ezt el, ha látja, hogy a csaj csak szórakozik, szakít vele, és keres magának egy értelmes nőt, akivel megéri foglalkozni.


A kérdező magának köszönheti, látta előre, hogy milyen, mégis rápocsékolta az idejét. És amikor már tök egyértelmű, hogy a csaj felejtős, akkor sem dobja, hanem irtó piti bosszút áll rajta.


Nem, a kérdező sem jobb a csajnál, ugyanolyan szánalmas...

2013. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Amado atya ***** válasza:

"-Tudod, milyen gyönyörűek a melleid, és milyen szép a p*ncid?

-Tényleg?

-Bizony, az összes barátnődé a fasorban sincs!"


:D

2013. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nem értem miért nézitek viccnek a dolgot.


Nálam is van egy nő, akivel elsőnek viszonzottan szerettük egymást csak meguntuk a folytonos kifogásokat, mármint hogy mindkettőnkkel köcsögösködtek a barátaink, hogy mi mégis mit akarunk egymástól, ő meg ezt félt elviselni.


Most hogy végre már elballagtunk onnan is, folyamat keres.


Arról viszont nem tud, hogy van egy viszonylag távoli "komolytalan" kapcsolatom, ami csak szexről szól, és ha sikerül őt is ágyba vinnem kíváncsi leszek az arcára mikor x idő után majd közlöm vele, hogy nem volt egyedül :D


Így járnak azok a lányok, akik úgy bánnak egy normális pasival, hogy pszichológushoz kellett fordulnia.


Bár ezt nem ajánlom, mert ez nálam inkább kemény bosszú, nálad meg ilyen "prank vs prank".

2013. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!