Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ez mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ez mit jelent egy nő szájából?

Figyelt kérdés

"Szeretlek,de nem annyira,mint te engem!"


Pár hónapos kapcsolatról van szó....

Szinte minden héten találkozunk,általában velem tölt pár napot,aztán hazamegy.

Telefonon,illetve interneten elég sokat szoktunk beszélgetni,ő viszont azt írja az útóbbi időben,hogy már nincs téma,miről írjon,ha ráírok......

Azt mondja,hogy szeret,de annyira nem,mint én őt?

A kapcsolatunk elején hangoztatta hogy nagyon szerelmes belém,de az utóbbi időben megváltozott.

Több barátnője is van,akikkel napi szinten beszélget,tartja a kapcsolatot,velük bármiről el tud beszélgetni......mi a véleményetek?


Most is segítettem neki kinyomtatni egy üdvözlő lapot egy ismerősnek,és felhívtam,hogy milyen legyen a szöveg,erre azt mondta,csak ezért nem kellett volna felhívnom......



2013. máj. 24. 16:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
24 F 21 L
2013. máj. 24. 16:42
 2/19 anonim ***** válasza:
Elmondom mit jelent férfi szemmel, és valójában: Nem te vagy neki az igazi, csak úgy van vele, jobb kapcsolatban mint egyedül. Azt ajánlom a kettőtök között lévő dolgot fogd fel te is így!
2013. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a p.csába, ne törődj vele. Nem szeret.
2013. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ő nem szerelmes, mert a szerelemnek nincs "mértéke".Ne pocsékold rá az időd, keress valakit, aki tényleg szerelmes beléd.


17/L

2013. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincs olyan,hogy az elején nagyon rajongok valakiért,aztán elbizonytalanodik,ez még nem szerelem,csak rajongás,aztán idővel belém szerethet?
2013. máj. 24. 16:49
 6/19 anonim ***** válasza:
Női szemmel értékelve megfojtod a szereteteddel.
2013. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De hát akkor mi a jó megoldás?
2013. máj. 24. 16:51
 8/19 anonim ***** válasza:
Jobb ez már nem lesz csak rosszabb.
2013. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miből gondolod?
2013. máj. 24. 16:56
 10/19 anonim ***** válasza:

Te szereted, sőt szerelmes is vagy, ő már nem

hát ennek vége lesz így v úgy, sajnálom N

2013. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!