Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik "szerelmesek" a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik "szerelmesek" a bunkó rosszfiúkba, azok a lányok csak a vonzalmat, szexuális vágyat keverik össze a szerelemmel vagy valóban olyan pasiba lesznek szerelmesek akik alázzák őket?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 01:20
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Én Gegelbe vagyok szerelmes, ő igazi rosszfiú.
2013. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
40%
Jajj hagyjuk már, azok nem bunkó rosszfiúk, csak férfiasak, te meg egy feminim ratyigyerek vagy, az meg nem bejövős.
2013. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg a ratyigyerek témát hanyagoljuk,mert még a "férfias" fiúk egész nap buliznak addig a többiek tanulnak és majd pár év mulva az megtudnak majd élni valamiből a többi meg megy takaritani,utcátsöpreni....
2013. máj. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Olyanra gondolok, mint pl Kristóf az éjjel nappal Budapestből és "szerelmére" Vivienre
2013. máj. 25. 01:23
 5/35 anonim ***** válasza:
én a szerelembe voltam szerelmes, plussz magányos... jól megszívtam
2013. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
#3 Reménykedj csak.
2013. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem reménykedés. Ez tény...
2013. máj. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
"éjjel nappal Budapest" :DDDD
2013. máj. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Igen a kérdező ratyigyerekből, aki az éjjel-nappal Budapest című szennyet nézi abból szerintem max vécésnéni lesz.
2013. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
3-as ebben van valami. A "férfias" pasik azok buliznak csajoznak stb és valóban vagy marad az utcaseprés vagy a biznisz, abból meg előbb utóbb börtön lesz. És azt látom, ismerőseim között, hogy akik ilyen tanulós "ratyigyerekek" voltak, azok letten az öltönyös bankárok meg ügyvédek és sikeresek lettek 30 éves korukra
2013. máj. 25. 01:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!