Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálta? Miért így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Miért így szakított?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük hogy a ma estét együtt töltjük. Nem jelentkezett egyáltalán ma, későn is jött. Amitől rossz lett a kedvem. Nem bújtam hozzá, és erre kidobott. Semmi konkrét magyarázatot nem adott rá. Telefont nem veszi fel, nem akarja megbeszélni. Mikor bejött, bókolgatott, mosolygott stb... Nem értem.
2013. máj. 25. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen hülyék egyesek.
2013. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem azért dobott ki a pasim, mert 2 hétig neki "emberundora" volt és nem akart beszélgetni állítólag senkivel, de kommentelgetni más csajok hozzászólásaihoz lehetett.

Mikor beszélgetett volna, már csak tőmondatokat mondtam, minek avassak be valakit az életembe aki másokkal flörtöl engem meg hanyagol...

erre közölte hogy nem érdeklem merthogy én, a rossz gonosz, nem bízok őbenne és ennyi volt.

Most egy évvel később megérettem... nem kell túlbonoylítani:

egyszerűen H.ülye vót

ahogy a tiéd is :)

találsz te jobbat, fel a fejjel!

2013. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!