Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első csókom help!?

Figyelt kérdés
Egy buliba történt egy olyas sráccal akit nem igazán ismerek.Illetve ismerek látásból csak ezelőtt nem nagyon ismertük egymást.Most megcsókolt többször is.Én nem vagyok szerelmes belé és ő se belém.Szerintetek ez gáz,hogy így kaptam az első csókomat?

2013. máj. 26. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2013. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, azt neked kell eldönteni, hogy ez most gáz vagy nem. Van akinek az, de van aki ezzel szeretné bizonyítani, hogy ő már igenis nagy lány.

Engem igazából nem érdekel, hogy ki/mikor/kitől/hol kapta az első csókját, de úgy gondolom, hogy ha már csókolózásról beszélünk, akkor legalább egy olyantól kapjuk akit szeretünk, mert annál szebb nincs.


17/L

2013. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát csak azon gondolkoztam h lehet h nem vele kelett volna h megtörténjen!ez bánt egy kicsit :/
2013. máj. 26. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
figyelj ez ellen már nem tehetsz semmit! inkább keress egy normális srácot akit szeretsz, mert igen megvolt az első csókod de attól még nem kell azt kérdezgetni hogy gáz-e mert bármit mondunk itt attól ez a tény még nem fog változni!
2013. máj. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!