Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyertyafény, füstölők?

Figyelt kérdés

Srácok, ti örülnétek vagy tetszene, ha a lány gyertyákkal füstölővel várna titeket, vagy az effajta romantikus légkör megteremtése inkább a ti dolgotok ?

=)


2009. okt. 5. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Az én véleményem szerint ez csak a filmekben látott mű romantika. Én nem mutatnám ki, de nem örülnék ha a kedvesem így várna. De nem tudok nyilatkozni csak a saját nevemben.

Az ilyen helyzetek megteremtése szerintem egyik félnek sem a dolga. Legfeljebb csak lehetőség.

Ha úgy gondolod hogy a barátod örülne neki akkor vágj bele.

Megszólni érte biztosan nem fog.

2009. okt. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy olvastam a kérdést, hogy: Gyertyafény, füstölök?

Azt hittem vmi poén akar lenni:)

Én lány vagyok, de sztem a fiúk nincsenek oda az ilyen dolgokért, h gyertyafény, meg füstölögtetők.

2009. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
NEm ,én sem örülnék, szerintem marha giccses. A barátnőm sem igazán romantikus fajta , úgyhogy összhangban vagyunk e téren.
2009. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:
77%

Nekem ugyan nem hiányzik és én sem szervezek ilyenekt, felesleges giccs, ami a "mesékben" jól mutat.

22/F

2009. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a csajok szeretik,de csak a romantikus fajta!Ha a csajod szereti akkor tuti hogy ki kell probalnod,vegyel egy csomo gyertyat es tedd be a furdoszobaba amikor nem figyel vagy tedd oda ahol tudod hogy ott lesztek hamarosan.(ne gyujts fel semmit:)))! )
2009. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2009. okt. 5. 19:31
 7/7 anonim válasza:

Én fiú vagyok és rengeteg gyertyám, illetve füstölőm van otthon. A legjobb egy nehéz nap után elmerülni a kádban egy jó kis füstölővel, gyertyafényben :) Szóval én örülnék neki.


20/F

2011. márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!