Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai párkapcsolatban mekkora hátrányt jelenthet, ha korábban jártam már pszichológushoz?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és 2 hónapig jártam pszichológushoz néhány problémámmal, de az a szomorú észrevételem, hogy a korosztályom lány tagjai csak nevetnek ezen és elfordulnak. Kíváncsi lennék a ti véleményetekre is!

2013. máj. 26. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem ebben semmi gáz nincs, és aki ezen nevet, hát arra ráférne egy alapos beszélgetés....sok sikert!! ja és nem feltétlen kell ezt megosztani azokkal akik ezt a tényt nem tudják a helyén kezelni...
2013. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Öcsém, te hülye vagy ha ezzel kezded az ismerkedést, hogy voltam pszichológusnál... majd ha már 10éve házasok vagytok akkor elmondhatod neki.
2013. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi miatt jártál? -> ezt kellene elmondanod nekik őszintén, aki akkor is kinevet téged, az lós*€rt se ér, már ne haragudj.


Én meg felső tagozatba jártam, apa-lánya kapcsolat, meg szervi baj nélküli migrén miatt.

Mégis van párom.

20L

2013. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nem ezzel kezdem, de szerintem az őszinteségbe ez is beletartozik és sokan cikinek tartják, pedig szerintem tökre becsülendő dolog, ha valaki segítséget kér.
2013. máj. 26. 21:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs a homlokodra írva.
2013. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem például elmondta a barátom már a legelején 2. randin asszem, és cifrábbat is mondott. Megijedtem, de gond nem volt, mert nem most volt gondja. Mégis összejöttünk.

20L

2013. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha ezzel kezded persze, hogy kinevet. Majd ha olyan a kapcsolat, elmeséled. De nem kell mindent azonnal az orrára kötni.
2013. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jól mondta Anas, ne ezzel kezdd! :)


Ettől függetlenül engem nem zavarna, sőt, ha örülnék neki, hogy sikerült megoldani a problémát. Legalább te tettél valamit annak érdekében, hogy jobb legyen, és nem szégyelltél segítséget kérni. Ez becsülendő.

2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

először lássa a hátrányaim többségét,ha ezeket elfogadta akkor érdemes rá hogy a jót is meglássa.

(A nők szokták tesztelni a férfit,nekik nem mondjátok hogy előbb adja oda magát majd utána nézzen a dolgok mögé?)

Ez pont az általánosan elfogadott ellentettje,mégsem olyan nagy hülyeség!?

2013. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem biztos, hogy nem zavarna. Persze ne ezzel kezd, picit önsajnálósan jönne le nekem..Nyugodtan lehet erről beszélni, ha már mély lelki kapcsolatba vagytok egymással. Viszont aki kinevet, az egy igazi bunkó!
2013. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!