Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elkerülni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bilingual kérdése:

Hogyan tudnám elkerülni, hogy szúrjon?

Figyelt kérdés

Nagyon ézékeny a bőröm, és még viszonylag friss a kapcsolatunk, a folyamatosan csókolózós fázisban vagyunk, de ez magamat ismerve később sem lesz jobb: párom még ha aznap borotválkozik is, mikor találkozunk, egyszerűen a szám körüli részen a bőr vérvörös néhány óra csókolózás után, és nagyon fáj. Másnapra lenyugszik, neogranormon hatására, de nagyon zavar, hogy az együtt töltött idő közepe felé már folyamatosan el kell húzódnom tőle, mikor legszívesebben minél közelebb lennék hozzá.


Valakinek nincs valami ötlete, praktikája, vagy jótanácsa, hogy ezt megússzam? Már egy később, ha hozzászoksz, jobb lesznek is nagyon tudnék örülni. (A korábbi kapcsolataimban ilyen durva probléma max a néhány napos borostánál fordult elő, pedig ott is éreztem azért borotválkozás után is egy pici szúrást, de sose volt ennyire durva.)


Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. máj. 26. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
"néhány óra csókolózás után" - B+, mi vagy te??
2013. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Borotválkozzon meg rendesen a lovagod.
2013. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megborotválkozik akkor nincs minek szúrnia.
2013. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem szoktam néhány órán keresztül csókolózni... De szólj neki, hogy randira frissen borotválva érkezzen.
2013. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 nintendo11 válasza:
66%
a borosta rossz oldalára születtél sajnos a világ nagyon kiszúrt veled, fogadd el csendben és tűrd az órákon át tartó szurkálást...
2013. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vagy gyakrabban borotválkozzon a barátod, vagy egyáltalán ne.
2013. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sorstársra leltem. Nekem ugyanez a bajom a barátommal és mi is nem régóta vagyunk együtt. Csak nekem nemcsak piros lesz az arcom, hanem el is kezd hamlani ott foltokban, elég undorító. Én setudom, hogy mit mondják neki. Kicsit kényes ez a dolog, de nem akarok így kinézni...Viszont mi is órákig csokolozunk.....Valahogy mégiscsak meg kellene említeni neki neked is meg nekem is.....
2013. máj. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Több oldalról borotválkozzon a párod...


de b+ mi vagy te?

2013. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7:

én már említettem neki, de nem akarok lemondani a csókjairól, szóval mást nem tudok tenni, csak elviselni :/


többieknek köszi a tanácsot, de nem mondjátok, hogy nem szoktatok akár egész délutánokat szinte csak csókolózással eltölteni egy kapcsolat elején, mikor még csak rózsaszín köd lebeg a szemetek előtt?

2013. máj. 26. 23:38
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem, nem szoktunk.
2013. máj. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!