Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy a párkapcsolatban minden a legnagyobb rendben ment, aztán hirtelen szakítás, olyan okkal, hogy elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
még 1-2 héttel szakítás előtt tombolt a szerelem, a tűz kettőtök közt és akkor hirtelen az egyik szakított. írjatok tapasztalatokat, történeteket, kíváncsi vagyok, mi történt szakítás után stb.:) 21/F vok exem 18/L és 1 hónapja szakított velem a fenti körülmények közt.
2009. okt. 5. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hirtelen nagyon ritkán történik - ennek jelei vannak előtte is. Beszélgessetek többet, és fontosabb témákról is.
2009. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az exem csinálta ezt.Így szeretlek-úgy szeretlek,aztán végülis pár hétre rá kinyögte hogy már nem.Nem tudom akkor minek hazudozott!?Szerintem csak megszokásból volt velem,lusta volt szakítani,és közben nőzött.Én raktam ki a szűrét mert elegem volt.Hála ég hogy szakítottunk,kár hogy nem vettem rá magam előbb.Figyelj,ha ilyen van,az már jó sosem lesz.Ne sokat várj tőle,szerintem semmit.Szar ügy tudom,de túl kell lenni rajta,le kell zárni!Fel a fejjel!
2009. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali!A dolog összetett,de tuti nem azt láttad ami valójában volt ha ezt kérded.Nos vélemény:

-A csaj kamuzott,csak átmenetileg kellettél neki.

-Lejárt a pénz amivel a haverjaid előfizették neked.

-Hiba volt,nem osztotta meg veled hogy valami kevés neki.

-A pénzesekre utazik és felbukkant egy millás.

-A barátnői teledumálták a fejét valami ökörséggel.

-Az anya dumálta tele ökörséggel.

Ooo de hagyjuk is.Ha szabad nála a pálya,vedd rá egy őszinte dumcsira, de ez akkor is megéri ha már nem akar tőled semmit, egy kibeszélő őszinte dumcsi!Így sokminden felszínre kerülhet.A lényeg hogy ne menjen át vádaskodásba veszekedésbe a beszélgetés ,hanem hallgasd meg a teljes véleményét.


Sok sikert!

2009. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, akkor most előadom az én sztorimat, mert ez tulajdonképpen a "házasság napján megcsalás" kategória fiatalosított, naivitástól tűzdelt változata.


Tavaly, december 22-én (szinte karácsonyra jött a boldogság, én hülye barom), összejöttem életem akkori nagy szerelmével. A csaj totálisan megfogott, nem tudtam mit tenni ellene, beleestem mint dámvad az agyaggödörbe és nem tudtam kimászni belőle. 7 hónapig tartott a kapcsolat, rettentő jó volt. Egyszer ugyan eljátszotta velem, hogy kiszeretett belőlem, de aztán egy próbaidő meg pár jó kúrás után minden helyrebillent. Tartott a lámúr hegyen völgyön át (havivérzéstől családi gondokon át érettségiig), én szerencsétlen csak tartottam a vállamat, üsse ha mérges, sírjon rajta ha szomorú. Sem pénzt, sem időt, még a barátaimat sem sajnáltam. Mindig csak vele, mert hittem benne, hogy sokáig tart még, semmi jel sem mutatkozott meg, hogy bármi akadály volna közöttünk. A szüleivel nagyon jól kijöttem, a többi családtaggal, ismerőssel szintúgy. De ugye ember tervez, a sors meg sz@rt lapátol az arcába, mint minden nyáron, idén is elutazott Romániába a nagyszüleihez. 1 hónapra. Mivel nekem nem sok párkapcsolati tapasztalatom volt előtte, naná hogy kiakadtam, nem bírtam ki nélküle. Az első pár nap után mikor MSN-re feljött és közöltem vele, hogy hiányzik, már jött is az oltás, hogy ne kössek pórázt a nyakára, miért teszem tönkre a nyaralását. Ez ment 4 hétig. Hazajött. Kidobott. Kiszeretett belőlem, bele valaki másba, aki 3 hét alatt többet tett mint én 7 hónap alatt. Azóta egy ideje próbáltam megtudni most mi a rák volt az egész, de mindig csak azt hallottam vissza, hogy ne legyek ilyen bunkó, semmi közöm hozzá. Ha belegondolok... tényleg, vajmi kevés közöm van ahhoz, hogy a távollétemben ki turkál a csajom bugyijában, aki eladdig még "szeretett".


Persze, hogy a lelkiismeretfurdalás megoldva legyen, legyünk barátok. Lettünk is, mint a fene, hagytam magamat palira venni újra. Aztán két hete kerek perec megmondtam neki, hogy többet nem kívánom látni az arcát. És most jobban vagyok.


Neked is ezt kellene tenned. Vond kérdőre, aztán akármit is mond, dobd ki a fenébe, és akkor te lenyugszol ő meg megsértődik. Ez a tuti megoldás, ugyan kissé fiatalabb vagyok mint te, és nem tudom azt sem, hogy mennyi ideig voltatok együtt, de ezt kell tenned, mentsd ami menthető.


Most az eszedet használd és ne a szívedet!


19/F

2009. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem irm re mitől van a szerelem keres rá a neten tudományos oldalon lehet vele az történt:D
2009. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!