Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja a volt menyasszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja a volt menyasszonyom valamilyen szinten szeret de idő kell neki hogy visszatérjen hozzám mit tehetnék hogy visszahódítsam? Rózsa stb. megvolt. Mit tehetek még én megváltoztam tudja de 100km választ el minket most.

Figyelt kérdés

A szüleimnek barátnőjének is mondta szeret még de miért ilyen nehéz neki döntenie 5évig éltünk együtt.

Ha elolvassátok az előző kérdéseimet... Szóval nagy az előrelépés de nem értem miért ilyen nehéz döntenie van egyáltalán esélyem?


2009. okt. 5. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy, miért szakítottatok.
2009. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg a dolgokat, hisz anélkül nem lehet tovább lépni, akár merre...:)(
2009. okt. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali! Hát nos az embernek úgy is lehet 'volt menyasszonya', ha már a felesége. :)

Mennyi idő kell neki? Egy Jóskányi, vagy Pistányi?Erőltetni semmit nem szabad,ha gondolkodni kell azon hogy szeret-e akkor az régen rossz.Ha szeret csak esküvőt nem akar, az élettársi viszony is eltarthat 'holtodiglan'.Igazából az nem előnyös ha egy pasi rimánkodik egy esküvőért. Figyelmesnek kell lenni,romantikusnak, de ha kell határozottnak!!

Valószínűleg annyira ismer már téged hogy tudja hogy kellesz-e neki.Ezért nem sok mindenen kell gondolkodnia!

Szóval azért mutasd meg hogy Férfi vagy!

2009. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Írd le,hogy miért szakítottatok,mert nem mindegy és hány évesek vagytok?
2009. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az h a mennyasszonyod szeretne egy kicsit más férfiakkal is kúrni egy jót!

Szal ha ezen túl van akkor majd esetleg.....

2009. okt. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!