Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem lesz barátom?

Figyelt kérdés

16/L

Soha nem lesz barátom az osztáyltársaim szerint. Azzal csúfolna, hogy a világlegrondább embere vagyok. Vékony vagyok, magas, h*lye sem vagyok, átlagnál job tanuló, normálisan öltözködöm, kedves vagyok és segíte mindenkinek. Mégsem kellek snkinek:( Már az összes osztálytársamnak volt barátja. Az egész osztályban vagyunk 36 és csak 2 fiú van benne. Csak nekem nem volt.

Szerintem is soha nem lesz:(


2013. máj. 27. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, megduglak csak ne sírdogál aranyos kislány... :)
2013. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is soha nem lesz:(
2013. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

1. Sz@rni rájuk. Még fiatal vagy,úgyhogy amúgy se aggódj.

2. 34 lány és 2 fiú???

Az milyen osztály?

2013. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 36-an vagytok és 2 fiú van,akkor ne is csodálkozz!Velem ugyanez volt,csak nálunk még ennyi lány se volt.Azt meg kétlem,hogy a világ legrondább embere lennél.Láttam én már csúnya lányt,akit nehéz überelni.
2013. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az osztálytársaidra, mert hülyeségeket beszélnek. Fiatal vagy még nagyon, bőven lesz időd/lehetőséged az ismerkedésre. Nem lóverseny ez.
2013. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az sem egészséges amit az osztálytársnőid művelnek.


Legalábbis én nagyjából csak 4 éve ejtődtem ki gimiből, de valahogy mi nem tartottuk számon kinek van/volt/alakult/lesz kapcsolata.


3 lanynak tudtuk a magánéletét. Az egyik azért mert végig ment az összes felszedhető osztálytársán, a másikét azért, mert minden reggel fennhangon mesélte az osztálytársának, hogy bujkált évakosztümben a szülei előtt a párjával, hogy ne bukjanak le.

A harmadik meg azért, mert kikezdett egy osztálytárssal.


De a többiek mind diszkréten kezelték ezt a kérdést.

2013. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen 36 vagyunk. Sajnos. De az is nagyon rossz, hogy az egyik lány osztálytársamra hasonlítok és őt meg istenítik engem meg még néha kiabálnak is velem. Nyilvánosan lealáznak:(
2013. máj. 27. 17:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod, lesz barátod. Legyél nyitott, kedves mindenkivel, és akkor nem lesz gond.
2013. máj. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
amikor középsuliba kezdtem járni, azt hittem, hogy a kedvességemmel meg minden ilyennel mindenkivel kijövök inkább rám száltak. Néha már levegőt is alig merek venni köztük.
2013. máj. 27. 17:44
 10/12 anonim ***** válasza:

qrva anyjuk, még velem se bántak így a gimibe, pedig nekem se volt olyan jó...

bár most is sokan tahók velem már kiállok magamért, a kedvesség nem kifizetődő úgy tűnik.

Hallgass Slipknotot, ne legyél kedves velük, kívánd azt hogy bárcsak megdögölnének, sokkal jobb lesz hidd el :D

2013. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!