Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem teljes mivoltában tartozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem teljes mivoltában tartozik ide, de szerintetek túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés
Szóval szeretném ha lenne egy barátnőm, aki nem egy szépségkirálynő, de az én szememben a legszebb. Legyen kedves, értelmes, de ha ketten vagyunk mondjuk akkor ne csak üljön, mint akinek karó van a ....be. Ne azon ábrándozzon, hogy vajon mit veszek neki a következő hét azon napjára ami a megismerkedésünk napja. Legyen csinos, de ne kezdjen el durcázni, ha mondjuk megkérem, hogy segítsen kitakarítani a kocsimat. Olyan nagy kérés ez? 18/ rendes srác.
2013. máj. 27. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked már van kocsid?:O Megdolgoztál érte?

Am ez alap elvárás.Csak te nem találsz olyan lányt akit érdemes lenne barátnőnek

2013. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, van :3 2 nyár barackszedés paprikaszedés, és sok megszerelt autó és motor árából vettem 100% saját pénzből.
2013. máj. 27. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ezt tényleg meg kellet kérdezni?
2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel 50km-es körzetemben nincs 1 ilyen (szingli) lány sem... igen, gondoltam megkérdem.
2013. máj. 29. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Te egy remek srác vagy! Több ilyen kéne.

16/L

2013. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!