Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve egyedülálló vagyok. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve egyedülálló vagyok. Mi a véleményetek erről? Mit gondoltok, gondolnátok rólam ez alapján? Hátrány vagy "gáz" ez?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagy lány (ahogy tetszik) vagyok. 3 éve szakítottunk a legutolsó barátommal (kb 1,5 évig voltunk együtt) azóta egyedül vagyok. Nem igazán tudom miért vagyok ennyi ideje egyedül. Ha megkérdezik miért, nem tudok rá értelmes választ adni (bár szerintem nem is lehet). Biztos benne van hogy csúnyán váltunk el az előző páromtól, nagyot csalódtam utána is benne és eléggé lerombolták ezek a dolgok az önbizalmamat, de ez akkor is sok így. Félek hogy negatív vélemény alakul ki ez alapján rólam és hogy ez már magában is hátrány a "párkeresésben". Engem is talán valamiként befolyásolna ha valaki úgy próbálkozna nálam hogy előtte évekig egyedül volt 20-on évesen. Mi a véleményetek erről? Ti hogy állnátok hozzám vagy a hozzám hasonlókhoz? Mit gondolnátok rólam így?
2013. máj. 27. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, Te hogyan állsz hozzá. Semmi baj az egyedülléttel, csak élvezd ki. Ha magabiztos vagy és jó a kisugárzásod-láthatóan így is boldog vagy- senkit sem fog érdekelni hogy meddig voltál egyedül. Csak ne legyél kétségbeesett, az nem szimpatikus!
2013. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyedül téged zavar... Senkit nem érdekel, ki hány évig volt egyedül, pláne ennyi évesen, van akinek még egyáltalán nem is volt kapcsolata.
2013. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még örülnék is neki, hogy nem váltogatod a pasikat.
2013. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:
100%

Már nem azért de ezek elég értelmetlen érvelések.

Na vajon miért nincs senkid?

Mert rá sem néztél senkire? Vagy elutasítottad a pasikat? vagy nem tetszettek? vagy nekik nem tetszettél.

szerintem kifogásokat keresel leginkább azért hogy miért "ne legyen"

De az is lehet h bezárkóztál a 4 fal közé, tipli a suliba vagy dolgozni, ott begubózódni mint nap közben egy sün, aztán hazafelé tipli és ennyi.


Az meg hogy valaki attól tart hogy gond lehet azzal ha valakinek x éve nem volt kapcsolata, az alapjáraton nem egy értelmes ember , sem nőben sem pasiban.

2013. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 5 évig voltam egyedül,mire összejöttem a mostani barátommal. Nem azért,mert senkinek nem kellettem,sőt,ellenkezőleg,mindig akadt udvarlóm. Bevallom,néhánnyal volt is valami próbálkozás kapcsolatügyileg, de én nagyon szerencsétlen voltam mindig is a magánéletben. Szexuálisan általában a nagyon intelligens,kimért,hűvös,pedáns emberekhez vonzódtam,én pedig a tökéletes ellentéte vagyok ennek. Tehát 5év alatt sosem volt egybefüggően legalább 3 hónapig tartó kapcsolatom. Egyszerűen senkivel nem voltam tökéletesen kompatibilis. Ha jó volt a szex,akkor a hétköznapokban tragédia volt vele lenni,ha imádtam vele programokat csinálni,akkor az ágyban voltak gondok,és még sorolhatnám,szerintem mindenki ismeri ezt az érzést. Úgy tűnt,hogy túl magasan van az a bizonyos léc. Aztán jött a mostani pasim,és magasan megugrotta. Szóval,igazából én azért voltam mindig egyedül,mert egyedül AKARTAM lenni,és nem azért,mert egyedül KELLETT lennem. Aki tudatosan marad évekig szingli,az általában vonzó a férfiak számára,mert az ilyen nők teli vannak önbizalommal,és élettel,ám aki megkeseredetten szerelmes még az exébe,és nem tud továbblépni,vagy egyszerűen túl pesszimista,annak nem lehet túl kedvező kisugárzása a férfiak felé
2013. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24/f nekem 1x varták be a fejem 2 évre azóta nem volt semmi komoly amit bánok viszont az hogy az ember kiélje magát elengedhetetlen szerintem, ezért én már 6 éve vagyok egyedülálló ,és jól érzem magam kb fél éve fordult csak meg a fejemben hogy lehet kellene 1 hosszabb kapcsolat de míg nincs hozzá alany nem eröltetem a témát, és ugyan úgy állnék hozzád is mint a többi lányhoz megismerkedni ha szimpatikus folytatni ha nem lekopni :)
2013. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem látok ebben semmi megvetnivalót őszintén, nem néznélek le mitta. Nekem még senkim nem volt, de nem érzem magam emberileg kevesebbnek tőle. 20/F
2013. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én még csak 2,5 fél éve, és hogy mi az oka? Mert nem találtam meg azt a lányt, aki megmozgatna. Az is lehet te lennél az :DDD Ki tudja. A lényeg szerintem, hogy egyáltalán nem gondolom gáznak a 3 évet. Amúgy is mindenki sorsa más, lehet az élet direkt akarta, hogy így történjen veled, és később majd eljön úgyis, akinek el kell. Én ne aggódom emiatt, te se tedd :D 26F
2013. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem eddig csak pár alkalom volt a nőkkel, egyszerűen nem tudnak megfogni lehet az én értékrendem, fontossági sorrendem nem passzol senkiével de egyszerűen nem látom az eddig ismert leányzókban azokat az értékeket amik nekem fontosak, vagy ha igen akkor általában vagy foglaltak vagy nem tetszem nekik....meg az is zavar h kevesen értenének meg érdekes gondolkodásom van na :D és hiába önteném ki a szívem hiába mesélném el szerény lényem legbensőbb titkait is legsebezhetőbb pontjaim egyszerűen hiába mesélném el ki vagyok hogy szinte elsírom magam nem értene meg a nők nagy része :) de nem csak a nők nyugi 600 ismerősömből 1-nek sikerült eddig :)
2013. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vissza a kérdésedre nem gáz :) sőt becsülendő:) amint írtam nehéz eset vagyok még se érzem gáznak de teljesen lényegtelen mások mit gondolnak a legfontosabb h te mit gondolsz, de úgy gondolom nem érzed annak csak az ismerősök körében akik ezzel zavarnak állandóan nyugi engem is állandóan nyaggatnak de még sem érzem úgy h bele kéne ugranom valamibe amire nincs is igazából szükségem :) így immár 22 éves vagyok és még sose volt barátnőm , ennek ellenére nem érzem azt h ez hátrány lenne vagy ciki, sőt teljes boldog életet élek nem feltétlenül egy másik személyben kell a boldogságot keresni önmagunkban kell megtalálnuk, hogy mi az ami boldoggá tesz :)
2013. máj. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!