Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél nekem az a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél nekem az a srác aki járni akar velem a volt csajairól, azokról akik rá vannak kattanva, meg a régi szerelmeiről?

Figyelt kérdés
ettől nem hiszem h jobb lenne az esélye nálam,ezzel csak ront a helyzetén,nem?
2009. okt. 5. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs jobb témája
2009. okt. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszi azzal bevágódik nálad hogy azt ecseteli mennyire kapós! Elhiszem hogy csak ront a helyzetén! Ha érdekel a srác akkor kérdezd meg hogy nincs jobb témája, vagy hogy nem beszélhetnétek másról is? De ha egy idő után se szokik le róla akkor ebből nem sok jó fog kisülni, ugyanis ki szereti állandóan azt hallani h a párja még mennyi mindenkinek kéne?
2009. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik alapszabály, hogy exekről nem beszélünk (főleg az ismerkedős korszakban).
2009. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mondtam neki h nekem inkább ne beszéljen ezekről,mert rossz érzés,nem akarom tudni,azóta még csak egyszer jött szóba egy csaj aki rá van kattanva,az is csak azért mert az utcán találkoztunk vele,és megemlítette h mennyire utálja,rem befejezi:S
2009. okt. 9. 23:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!