Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem hogy adtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy adtam egy utolsó esélyt a barátomnak?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán viselkedett velem, uralkodott rajtam, el voltam nyomva,korlátozott engem és még veszekedett is egy rakással, ezért kénytelen voltam szünetet kérni és egy darabig egyáltalán nem keresni és nem reagálni a megkereséseire egyáltalán. Ez a szünet után felvettem vele a kapcsolatot, és mintha kicsit változott volna, úgy látszik rájött, hogy én fontosabb vagyok neki mint ő saját magának, de még van min változnia, mert néha előbújik benne a régi énje, de próbálja levedleni a megmaradt rossz dolgokat is a párjáért(értem), ez látszik rajta, pl még most is veszekszik, de utána végül belátja a hülyeségét és enged. Az esélye még tart, mert változott valamennyit, és ez nagyon jó, ez reményt ad nekem, mert szeretem őt eléggé ahhoz, hogy ha megváltozik, örökké vele éljek, mert éreztem már hogy ő a Nagy Ő, az Igazi. Szerintetek jó hogy adtam esélyt neki?
2013. máj. 28. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az idő megoldja.

De nekem mindig az a benyomásom ezekkel az "adok még egy esélyt" dolgokkal, hogy csak ideig-óráig jelentenek megoldást, utána minden megy tovább a régiben.


De persze nem lehetetlen, hogy képes változni.

sok sikert!

2013. máj. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanebben a szituációban vagyok...Aztán most reménykedek én is, hogy hátha képes változni, de igazából nem tudom, mennyi erre a reális esély. Most majd kap egy kis időt, ha nem történik semmi, akkor sajnos véget kell vetnem a dolognak, mert bár szeretem, de így nem akarok élni...Bocsi, hogy tettem egy kis kitérőt.:) Szerintem segíts neki a változásban, kedvesen szeretettel, ugyanakkor, néha a saját fegyverét is fordítsd felé, ha kell! Pl. mint most, hogy nem kerested, nem reagáltál. Ha kiabál, veszekszik és nincs igaza, nyugodtan mondhatod neki higgadtan, hogy gondolkodjon el a viselkedésén, majd hagyd egyedül. :) Sok sikert kivánok nektek! Remélem összejön a változás! Idővel látni fogod, azonban ha még sem így lenne, akkor ne feledd, hogy többet érdemelsz és merj lépni! :)
2013. máj. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hallottam én már utolsó esélyekről.Csak soha nem az volt az utolsó.
2013. máj. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki úgy gondolja, mint a 2., akkor sajnos ez a helyzet. Hiába van ott, hogy nagyon szereti

Lehet, hogy te nem voltál ilyen helyzetben, én meg de, igen. Lehet, hogy a esélyeket te is kaptál, de ha a helyzet fokozott és már szörnyű az esélyt adónak, akkor... sajnos ez van.


Nem tudom, hogy tartós lesz-e a változás, ha már "előbújik benne a régi énje"... engem megijesztene ez.

2013. máj. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!