Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam abba a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam abba a volt barátom blogjának olvasását?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hónapja közös megegyezéssel szakítottunk a barátommal, azóta nem beszélünk. Nem volt nagy megrázkódtatás, mert egyikünk sem volt szerelmes a másikba. A szakítás után kiposztolta, hogy blogot indít, én meg kíváncsiságból belenéztem. Azóta néhanapján odalátogatok, hogy lássam, van-e új bejegyzés. Igazából csak érdekel, mi van vele, és ez a legjobb módja annak, hogy ő ezt ne tudja meg. A véleményetekre vagyok kíváncsi: ez káros dolog-e, hagyjam abba? Nem érzek iránta semmit, nem akarom visszakapni.

2013. máj. 28. 10:18
 1/3 anonim válasza:

Szerintem hagyd abba, nekem a volt csajom fb-ját nézegettem mindig, miket írt ki meg stb.

egy idő után szar lett mert nagyon el kezdett hiányozni, és főleg olvasni a szavait volt rossz.

Elég sokat írt ki mindig, nem csak lájk meg ilyenekre használta, blogszerű volt az is...

2013. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olvasgathatod, ha nem akarod visszakapni, meg úgysem érzel semmit. Meg attól, hogy szakítottatok még lehetnétek jóban. Miért ne? És nyugodtan olvashatod a blogját, ebben én nem látok semmi rosszat. Ha tényleg nem szereted szerelemmel, akkor nem hiszem, hogy blogolvasástól bármi bajod lehetne.
2013. máj. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem káros. Olvasgasd nyugodtan. Velem ugyanez volt de én még szerettem és vissza akartam kapni persze ő hallani sem akart rólam. El akartam felejteni de mégsem birtam ki, hogy ne nézegessem őt naponta. Ez már káros volt mások szerint de nekem szerencsére igy is sikerült túllépnem rajta. A mai napig nézem miket irogat de már nem annyira hat meg. Mikor más csajról van benne szó akkor az kicsit fáj de ettől ugy érzem könnyebb elfelejtenem hisz nem szerethetek olyat aki engem nem.
2013. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!