Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, járnátok sértődős lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, járnátok sértődős lánnyal?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés ichletett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Szóval erről jutott eszembe, hogy én elég sértődős vagyok, jó annyira azért nem, de sokszor, amikor valaki csak viccből is beszól, egyből magamra veszem és komolyan gondolom..Ti elviselnétek egy ilyen lányt, vagy nagyon rossz, ha nem viselem el, amikor szivatnak?


2013. máj. 28. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem
2013. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem!

F.

2013. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megérteném, és elfogadnám olyannak amilyen.
2013. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én elviselem ha bántanak.. leszarom.
2013. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
volt már
2013. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
járnék, de nem hinném, hogy hosszú távú kapcsolat lenne
2013. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szóval ennyire fontos, hogy lehessen cseszegetni a másikat?
2013. máj. 28. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell cseszekedni senkivel.Az mocsok dolog és a legtöbb normális ember nem csinál ilyet.
2013. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ez szerintem is így van, csak amit linkeltem kérdést ott meg pont, hogy egy csomóan azt írták, összejönnének olyan lánnyal, akivel lehet ilyet csinálni. és most nem tudom, hogy velem van-e a baj, hogy én még viccből se mondanék olyat a barátomnak, hogy -Te csak kussolj! Hiszen akkora hasad van h a p"csödet se látod tőle!

vagy hasonlókat, vagy azzal, aki ilyenekkel viccelődik.

2013. máj. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!