Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lánybarátom, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lánybarátom, aki r*hadtul tetszik. (külsőre, belsőre, mindenre) Elég jó barátok vagyunk, meg sztem ő is bir engem, de biztos vagyok benne h tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

#kapcsolat-kialakítás
2013. máj. 28. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
próbálok tenni érte hogy több legyen mint barátság (kedves vagyok mindig hozzá, sokszor mosolyt csalok az arcára, bókok, stb)? de mégis ugy látom, h jobban bírja azt, aki szinte semmit nem tett, csak kicsit jobban néz ki. van igazság?
2013. máj. 28. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondani kell kerek-perec,egyenesen nyíltan őszintén :D
2013. máj. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már jópár hónapja ez megy és kifogytam az ötletekből... egész nap ez jár a fejemben és nem mondtam le a dologról. Nem szoktunk annyira sokat beszélgetni, ezért azalatt a rövid idő alatt nem tudom hogy mondjam el amit érzek. ti mit tennétek a helyemben??
2013. máj. 28. 19:19
 4/7 A kérdező kommentje:
hát ja könnyü mondani :D és mondanám is neki ha tudnák témát terelni vele hasonlókra :DD
2013. máj. 28. 19:20
 5/7 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

nem látsz rajta semmilyen olyan jelet, amiből esetleg az jönne le, hogy neki is tetszel?

hogy viselkedik veled?

mióta ismered?

2013. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15, kb. 5 éve, hát mosolyán esetleg...:)
2013. máj. 28. 19:33
 7/7 A kérdező kommentje:
főleg azért félek elmondani, mert nagyon valószinü hogy még jópár évig sokat fogok találkozni vele és ha nem jön össze, nem szeretném elrontani a barátságunkat... de az még mégszarabb érzés lesz ha nap mint nap látni fogom mással :((
2013. máj. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!