Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Oda menjek hozzá? Kezdeményezz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oda menjek hozzá? Kezdeményezzek én, vagy várjam amíg csoda történik? :d

Figyelt kérdés
Nos van egy srác aki nagyon tetszik nekem.(1 évvel idősebb és 2 osztállyal fölöttem jár).Szeretnék vele össze ismerkedni,ha mást nem akkor legalább összehaverkodni.De arra gondoltam,hogy előbb megnézem,hogy mit reagál,hogyha a közelébe vagyok..szóval,hogy néha néz e vagy valami.De ha esetleg oda megyek is hozzá akkor milyen ürüggyel?:$ Kérlek segítsetek!Tudom,hogy a fiú kéne kezdeményezzen de nincs kedvem ülni és várni a csodát,hogy hátha észrevesz.
2013. máj. 28. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:

"Tudom,hogy a fiú kéne kezdeményezzen "


Rosszul tudod. Ilyen nincs!

2013. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,kezdeményez te :)

Amúgy először köszönj. Meg facebook-on megnézheted miket szeret,hogy találhass egy közös pontot.

2013. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából csak attól félek,hogy esetleg flegma lesz vagy valami.Vannak közös ismerőseink de rájuk nem tudok számítani,valahogy nem akarnak segíteni :')
2013. máj. 28. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!