Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek ballagására?

Figyelt kérdés
ékszerek, órák, parfümfélék kizárva..egy könyvre gondoltam és csoki meg virág, de ez kevés így azt hiszem. Kb milyen árban vannak a gála cipők, ma akar venni és gondoltam arra is, hogy azt kifizetném neki mint ajándék vagy a felét..vagy fogalmam sincs mi mást lehetne.

2013. máj. 29. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó az első változat is, ha normális barátnőd van. Ha pénzsóvár, akkor gondolnék többre ennél.
2013. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szóval a cipő maradhat? mert ő teljesen normalis, még ezt sem kérné tőlem:) sőőőt
2013. máj. 29. 10:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy diszkont bevásárlási utalvány is elég kellene hogy legyen, ha tényleg szeret!


De ez bunkóság lenne szóval csoki-cserepesvirág kombó vagy egy olcsóbb könyv!

2013. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy szerintem a könyv, csoki, virág változat jobb.
2013. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is a könyv-csoki-virág. A cipő már sok lenne egy ballagásra, ha te fizetnéd, nem? Bár, te tudod..:)
2013. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
no megvan, egy könyvet vettem amit ő választott és még egy kis könyvecskét amiről nem tud, meg a csoki és a virág lesz, bár ezért a könyvért is harcolt h ne költsek rá:)
2013. máj. 29. 16:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Még az a kérdésem, hogy mit írjak/írhatnék bele a könyvekbe? mindkettőbe:)
2013. máj. 29. 17:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Abban nincs semmi személyes, ha mi mondjuk meg. De mindig jó ötlet leírni, amit érzel.
2013. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*nem mindig, de ez esetben reméljük, jó ötlet
2013. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. máj. 30. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!