Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz a mondás hűséget fogadunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás hűséget fogadunk és nem vakságot?!

Figyelt kérdés
Ki az akit zavar,ha a párja a tudtán kivül megnézné a jó nőket? Szerintem ez normális,hiszen a nők is megnézik a jó pasikat,ez mgé semmit nem jelent.
2013. máj. 29. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tedd, ha iriggyé és féltékennyé szeretnéd enni partnered!
2013. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Itt a gond az szokott lenni, hogy a nézegetést nem párosítják kell diszkrécióval. Egy idő után a fiúkat is zavarná ha barátnőjük, után a böngészőben csak kigyúrt feszítő félisteneket találna, illetve a strandon az adoniszok látványától majd elolvadna.
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó,hogy féltékennyé akar valaki valakit tenni,hanem ez normális szerintem. Miért le lehetne ránézni egy jó nőre/pasira?
2013. máj. 29. 14:29
 4/17 anonim ***** válasza:

A megnézés nem. Ami utána van, az viszont igen.

Meg tudja mérgezni a kapcsolatot, ha úgy nézi meg a másikat, hogy a párja is vele van, és vissza is fordul közben. Vagy ha megjegyzést tesz: anyukám, tegnap láttam egy nőt, micsoda segge volt.



Tudod, amikor a nők és a férfiak megnézik egymást, azt gondolják: "micsoda segg", de nem ugyanarra gondolnak... ;)

2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nézni lehet. csakhát néha túlkombinálják...
2013. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Ki az akit zavar,ha a párja a tudtán kivül megnézné a jó nőket?"

Ez valószínűleg senkit. :DDD

Ha meg már tud róla, az nem a tudtán kívül történik. :D

2013. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy futó pillantásra utána is mgnézheted őket, de ha tényleg szereted a barátnőd - és nem csak vele vagy mert jól sz*pik meg legyen má' valaki - ha viszont nem akkor persze ott fogod gúvadó szemekkel és farokkal bámulni a többi csajt, mert nem arra vágysz aki melletted van.


És előbb-utóbb vége is lesz a dalotoknak.

2013. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Ez tök normális, mindenkinek van szeme :) Bár azért próbáljuk meg nem túl feltűnően csinálni.

19/L - sok éves kapcsolattal-

2013. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én is ezen a véleményen vagyok már egy 20 éves házassággal 3 gyerekkel. :)
2013. máj. 29. 14:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Abszolút igaz a mondás.


Feleségemmel ilyenből még sosem volt vita, ő is legelteti a szemét, én is. Miért zavarna? Ez csak külsőség, semmi más.

2013. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!