Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan béküljek meg az exével?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan béküljek meg az exével?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már kislány.. mégis...

Párommal szoktuk közösen nézegetni a FB-ot. Zavar, mikor a felhasználók listáján jobb oldalt rám bámul az exe fényképe. Hónapokig nem jelent meg, most pár napja megint ott díszeleg, és rohadtul zavar. Rendesen frusztrált vagyok tőle. Inkább már nem is ülök a párom mellé a posztokon kacarászni, mint eddig. Nem akarom azt kérni tőle, hogy dobja ki az ismerősei közül, mert az gyerekes lenne, és el sem várhatom. Ha viszont be lehetne állítani, hogy ne jelenjen meg hogy on-line, azt azonnal beállítanám. Már a kisördög is megmozdult bennem, hogy talán azért van ott megint, mert írogatott vele, míg a kórházban voltam. Barátnőm szerint ez hülyeség, mert a rendszer állítólag véletlenül teszi az ismerősöket az első helyekre. (Remélem is.)

A párom talán észre is vette, hogy feszült vagyok tőle, mert bár nem szóltam semmit, hirtelen megpuszilgatott, és a kérdésemre, hogy ezt miért kaptam, annyit válaszolt, hogy "mert szép vagy és szeretlek". Ismerem annyira, hogy az ok azért volt, hogy nem kezdtem el hisztizni, vagy reklamálni, hogy már megint ott az a ... mert régebben egyszer már szóltam, hogy zavar.

Tudom, hogy butaságnak, és gyerekesnek tűnhet a gondom, de egyszerűen idegbajt kapok... higgyétek el, és én lennék a legboldogabb, ha sehogy sem érintene a dolog, ha fel se venném az egészet.


2013. máj. 30. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nyisd meg a nevét, menj rá a beállításokra, ilyen kis csavar szerü valami, és nyomd rá, hogy 'Chat kikapcsolása neki..' és akkor el tünik onnan!
2013. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nagyon gyerekes. Mit csinálsz ha az utcán jön szembe? Elő a kést és a torkának ugrasz? Fel kellene nőni agyilag is, nem csak az évek számában...
2013. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Támadó Kobold!


Már egyszer megtörtént, hogy szembe jött, bár nem az utcán, hanem egy bevásárlóközpontban. Én nem reagáltam rá sehogy, normálisan haladtam tovább, a párom köszönt is neki, ő meg rám nézett és egy undok pofát vágott, úgy nézett rám, mint egy anyagyilkosra. Lehet ez is az oka, hogy az idegeimre megy a rusnya pofája :)

2013. máj. 30. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a faszbukozás űber gáz emberek nézzetek már magatokba.
2013. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazság szerint egyet értek veled ebben..

A színvonal nulla, tudósok szerint irigységet kelt az emberekben, egy pletykalap... Már gondoltam rá, hogy törlöm a p..ba, de vannak olyan ismerőseim, akik külföldön élnek, csak ezen lógnak, és velük csak itt tudom felvenni a kapcsolatot, ha szükséges. Ez az egy tartott már csak vissza. A párom is már mondta, hogy esetleg csinálhatnánk közös oldalt (mert voltak gondok régebben belőle, hogy macák a múltból írogattak neki..), de erről pedig azért beszéltem le, mert én nem akarok az ismerősei közé olyanokat, akiket nem ismerek, meg neki vannak olyanok is, akiket én csak úgy hívok, hogy "a lotyók". Majd végül megegyeztünk, hogy helyén, felnőtt módjára kezeljük az oldalt, csak röhögni járunk fel (a képeken, és posztokon).. ez mostanáig ment is..

2013. máj. 30. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ismerem annyira, hogy az ok azért volt, hogy nem kezdtem el hisztizni, vagy reklamálni, hogy már megint ott az a ... mert régebben egyszer már szóltam, hogy zavar."

Hát engem egyedül ez a mondatod aggaszt, mert ez elárulja, hogy nagyon is tisztában van vele, hogy mit csinál és benned milyen érzéseket kelt, ennek ellenére, ahelyett, hogy a számodra megnyugtató és a szerelmét igazoló viselkedést választaná, pl törölné saját maga, ha nincs közük egymáshoz, mit számítana neki a másik nő reakciója, hogy megsérti e vagy sem? de ehelyett téged kínoz tovább és mint egy kutyának jutalomcsontot dob, ha az a lábánál ül csendben. Valami nem stimmel, főleg ha az ex képeket vág a bevásárlóközpontban, akkor ott még mennek érzelmek a háttérben és jogosan zavar téged.

2013. jún. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!