Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon beleszerettem hetente egyszer látom nagyon tetszik nekem de már megvan a baráti köre. Mit tegyek? (1évvel idősebb 15éves ja és mindketten zenélünk)

Figyelt kérdés

#lány #csinájak
2013. máj. 30. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten zenéltek, akkor máris meg van a közös téma. Használd ki a következő alkalmat, amikor látod és menj oda hozzá, próbálj meg vele beszélgetni!
2013. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kísérd haza a közös program után.
2013. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
utána is ottmarad a barátaival sokáig
2013. máj. 30. 15:26
 4/13 A kérdező kommentje:
valaki pls segitsen még
2013. máj. 30. 17:08
 5/13 anonim válasza:

Jót mosolyogtam :) Szinte pont így voltam 1-2 évvel ezelőtt.

Kb. 13 voltam és egyből kettő lány mellettem klarinétozott a zenekaron. Ők is idősebbek voltak nálam egyik egy másik 2 évvel. Na figyelj. Hazudnék ha azt mondanám összejöttek a dolgok, de neked talán sikerül: szerintem ne akarj a baráti körébe tartozni. Alkoss te magad egy baráti kört. Beszélgess vele, de ne vidd túlzásba. Ha nagyon jó érzéked van hozzá, összejöhet. Érdeklődj! NEKI mi a kedvenc emeze-amaza aztán HA ő megkérdezi mi a tiéd válaszolj (ne cseszd el ott ahol én :))! Ha kérdez az már fél siker.

2013. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Figyelj hogy jól válaszd meg a témát! Ne hajts rá! Ne legyél erőszakos! Az sem mindegy hogy milyen a lány. Ha szeret zenélni, bizony ő is hasonló ember lehet mint te. Ha nem, és csak muszájból csinálja, lehetsz egy picit talán rámenősebb (talán nem olyan művészlélek). Nézd a baráti körét! Ha olyan tulajdonságokat veszel észre amik nem rosszak picit talán vehetsz belőlük. DE!!! Ne akarj máshoz hasonlítani :)
2013. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hogy kezdjek el vele beszélgetni? utána már menne
2013. jún. 2. 09:16
 8/13 anonim válasza:

Ha jól értettem a baráti körével beszélget...

Ha jó emberekből áll ez a baráti kör, akkor semmi gond menj oda te is aztán beszélgess.

Ha rosszakból, bunkókból, akkor valami más módot kell találni... Amúgy ha rossz társaságban van, gondolkozz el rajta hogy vajon a csaj maga nem olyan mint ők. Azt hogy vajon miért lehet benne abba a bandába.

2013. jún. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem nem bunkóak csak teljesen más tipusuúak. én félénkebb ők meg a hangoskodók, társasági emberek.
2013. jún. 3. 08:27
 10/13 anonim válasza:

:)

Ideje levetkőzni azt a félénkséget...

Muszáj picit bátrabbnak lenned szerintem.

Végül is nem olyan durva talán így a helyzet.

2013. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!