Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkereső gyermekes anyák....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkereső gyermekes anyák. Fontos a szerelem?

Figyelt kérdés

A kérdés főkén azokhoz az anyukákhoz szól akiket a szerelem rútul rászedette és egyedül maradtak gyermekükkel!

Így 25-30 körül a társkérésénél fontos hogy szerelembe esetek ?

Vagy csak egy társ kell akivel könnyebb az élet, nagyobb az anyagi biztonság hogy gyermeked semmiben ne szenvedjen hiányt és ne apa nélkül nőjön fel

(nem most én nem öreg kövér milliomosokról beszélek hanem az átlagos pocakos 30-as pasikról)


2013. máj. 30. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen fontos nekik is mint bárkinek.
2013. máj. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, fontos a szerelem, hogy ne érdekkapcsolat legyen a másikkal. Hisz az rossz lenne, mikor azért nem szeretnél hazamenni, mert tudod, hogy otthon ki vár és csak eltűröd a gyermeked miatt, de nem szereted. Véleményem szerint a legtöbb ilyen nő nem apát keres a gyermekének, hanem magának társat, aki mellette elfogadja, hogy van már gyermeke, de mástól. 31N
2013. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Na látod kedves utolsó, ez az ami lehetelen. Sosem leszel külön kezelhető a gyerekedtől. Ha valaki veled kezd, annak apává is kell válnia. Ebből pedig sokan nem kérnek. Szerintem viseld a hibás döntésed következményét, érezd hogy gyereket vállalni milyen súlyú döntés.
2013. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Viszont sokakat nem is zavar. nem egy ilyen párt ismerek és nagyon jól megvannak.

Kedves kérdező! mindenképp legyen érzelmi háttér is anélkül nem ér semmit és ez sem fog sokáig tartani a gyerek meg megint elveszit valakit aki fontos volt neki de legalábbis a mindennapjai, élete része volt. 29/N

2013. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne hibás a döntésem? A volt férjemtől van a gyermekem, tehát azért mert most egyedülálló, pontosabban elvált anya vagyok, attól még nem volt hibás döntés, hogy egy 5 éves kapcsolatban (amiből 8 lett a végén) annó gyermeket vállaltunk. Amúgy meg, ha egy férfi nem szeretne gyermekes nővel összejönni, akkor van egy csomó gyermektelen nő is abban a korosztályban, tehát semmi sem kötelező. Teljesen külön kell kell kezelni érzelmileg a nőt, csak el kell fogadni a gyermekét is, ha arról van szó, hogy komoly kapcsolatra vágyik az illető. Ilyen esetben a nő szívéhez a gyermekén keresztül is vezet út. 31N
2013. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én arra gondolok amikor a "majd miattam magjavul" típusú férfiaknak szülnek gyereket, aztán jön a pofára esés.

Persze aki anno a tenyerén hordozta volna az unalmas volt, de most már hogy nehezebb a "húspiacon" érvényesülni, most már jó lenne ő is.

S így tartja el rengeteg balek a korábbi Mr Menőmanó gyerekét, amíg az vígan éli világát huszonéves csajokat kúrogatva...

35 F

2013. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"majd miattam megjavul"


jogos a pont.

2013. máj. 30. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismeretségi körömben van egy pár a Te szavaiddal élve "balek", akik boldogabbak, mint a hölgyek volt "Mr. Nagymenői".

Nekem a kérdező kérdéséből nem az jött le, hogy azokra az anyákra gondolt volna, akiket rögtön elhagytak szülés után vagy netalántán teherbeeséskor. 31N

2013. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerelmes lettem a legmenőbb srácba gyors kocsija volt sok barátja,ha rám mosolygott elolvadtam, és minden lány őt akarta.

Csak én felnőttem ő nem.

2013. máj. 30. 21:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, fontos. Szerelem nélkül nem megy.
2013. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!