Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Az első pasitoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az első pasitoktól számítva mennyi volt a leghosszabb idő egy huzamban, amit szingliként töltöttetek?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után kezdtétek el érezni, hogy kell valaki? Az normális, ha az összes ismerősöm közül senki se érdekel annyira, hogy vonzódjak hozzá?

L 28



2013. máj. 31. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem másfél év. Utána három kapcsolatom is volt szinte azonnali váltással, immáron hat éve. De már érzem, hogy nem jó, nemsokára szerintem szakítunk, és utána megint jó lenne egy évet egyedül tölteni.

24N

2013. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eddig egy év.
2013. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagyjából 1 év

Nem éreztem. Amikor beleszerettem a másik páromba akkor éreztem ,hogy Ő kell.

Igen, normális.

2013. máj. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
majdnem egy éve, még most is tart a szingli-lét. Most már azért örülnék, ha lenne valaki
2013. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első barátom után 4 hónapig voltam egyedül, viszont a 2. barátom után másfél évig.
2013. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem általában 1-1,5 év egyedül lét volt a kapcsolataim után, pedig kb. 9 hó és 1 év között ingadoztak!
2013. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 év, a jelenlegi a 2. kapcsolatom. Nagyon ritkán leszek úgy igazán szerelmes, és mivel nem vagyok kifejezetten társfüggő típus, ezért szívesen várok arra, akivel úgy érzem, sokáig működni fog a dolog. Addig az egyedüllét sem különösebben zavar, az egyéjszakások nálam nem jönnek be, de nekem megfelel így. 22L
2013. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még tart, eddig 10 hónap és már nagyon kéne valaki.
2013. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 ev es tart
2014. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, hát ez különösen vicces, 4 napra rá a semmiből megtaláltam :)
2014. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!