Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítéség, ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítéség, ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hónapja volt egy lány akivel nagyon jóba voltam mondta hogy szeretlek meg megölelt meg minden szóval már MAJDNEM jártam vele mert szerettük egymást meg tetszettünk egymásnak.. Később megbeszéltük lánnyal hogy maradjunk barátok csak,mert én nagyon sokáig huztam ajárás dolgot és hát ugye gondolom ezért mondta hogy: Nem jó ez igy hogy igy irogatjuk fb on hogy szeretlek meg minden már 1 honapja és nemtud mas fiukra ranezni meg tokrossz neki..ezert megbeszeltuk baratok maradunk csak.!

Na akkor még félős voltam!

Most az a baj hogy nekem tetszik még mindig a lány JÁRNI akarok vele ...de ö legjobb barátnöjének aztmondta hogy már nem tetszem neki..meg nekem is mondta egyszer..de nemértem miért..kevesebb mint 1 honap alatt nemtetszem neki? vanilyen? :S:S (de kerdeztem miertnem ,nemmondja meg aztirrja: nemtom) kérlek segitsetek járni akarok vele csak öt szeretem nagyon nagyon.:! :SS

Mit csináljak hogy beszélém szeressen? Vagy szerintetek az a "nemtetszel már" szöveg kamu? :O (remélem :SSS de nemsok esélyt adok rá:()


KÖSZÖNÖM A SEGITSÉGET!!!!

14 és fél/F

(A lány 13 és fél éves:) )



2013. jún. 1. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát nemkéne ilyen kisfityfassz módon viselkedni aza amegoldás! Jó szurkolást istván voltam
2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek számolni a fél éveket??? Most akkor pont teljes év és 6 hónap, mindkettőtöknél? Ha nem akkor meg minek kerekíted? Vagy ha már kerekíted, akkor megkönnyíthetnéd mindenki életét azzal, hogy a betöltött életévet írod.
2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nemtom
2013. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
na eriggyémá a jó anyádba hülyegyerek, ne zargassad itten a jónépet
2013. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy félteted kockára tenni a barátságot, mert így nem veszítetted volna el, gondolom megérti.. Utána tedd hozzá, "De nem tudok csak barátként tekinteni rád" majd csókold meg.:D Sok sikert!
2013. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5! amit ajánl megteheted

viszont ha már nem szeret, azzal nem tudsz mit tenni, lehet csak fellángolás volt, most tisztul

amúgy még gyerek, szóval nem biztos mindenben N

2013. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat nagyonszepen!!!

Ha lessz valami majd jelentkezek:)

2013. jún. 1. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!