Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Leb*sznátok egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Leb*sznátok egy csajt aki egy közös ismerősön keresztül kérdezi meg tőletek, hogy be jön e nektek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,de én félek a visszautasítástól.. Az osztálytársam ismeri,ezért megkértem,hogy faggassa ki,és lebuktam. Osztálytársam azt mondja,hogy leszűrte,hogy én kértem meg őt rá,a srác meg azt mondta,hogy az osztálytársam elmondta,hogy megkértem faggassa ki és nem hülye ne nézzem annak... Majd személyesen megbeszéljük.... Félek,hogy leégetne.. Azért meg nem akarok személyesen találkozni vele,hogy élőben megmondja,hogy bocs de nem....
2013. jún. 1. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, megbasznám!
2013. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért keversz bele egy harmadik személyt? Az a legrosszabb dolog. Nekem még olyan tapasztalatom nem volt, ahol a suliban egy barát közvetítőként bevált volna, inkább csak keveri a szart.
2013. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát az is lehet,,hogy bekevert... Mert tegnp beszéltem a sráccal és pikkel rám az elmúlt napok miatt holott,én csak szerdán beszéltem vele utoljára...
2013. jún. 1. 23:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem
2013. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem azt fogja mondani,hogy bocs nem .... :D ha személyesen akarja megbeszélni az már jót jelent,szerintem :)
2013. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lebasznám, szimplán le se szarnám, se a közvetítőt se téged.

Ez olyan szinten gyerekes, hogy aki így nyomul élből szóba se állok vele.

2013. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De neki ha neki nem jön be valaki megmondja,nem lerázza...
2013. jún. 1. 23:29
 8/13 anonim ***** válasza:

Inkább otthon ráírtál volna neten, sokkal kevesebb hátrány ért volna, az ilyen 3. emberrel üzengetős történetek mindig kicsorbulva végzik, mire oda ér az üzeneted addig 3x átkreálja saját ízlésének megfelelően, és majd csodálkozol ha mást hallasz vissza

20/F

2013. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
megbíztam osztálytársamban mert jó barátságban vagyunk a fiúval..
2013. jún. 1. 23:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kiszolgáltatod magad valakinek, egyrészt, nem úgy fogja alakítani a dolgokat, ahogy te szeretnéd, hanem ahogy ő akarja. Ki tudja mit mondott, mit ferdített, hogy mondta, ezt elk.rtad.


A másik dolog, hogy "barát", ki tudja lehet neki is bejön, nem tudod mikor vágnak hátba, főleg tinilányoknál.


Túl naiv a kisasszony. Ráadásul még az is gáz, hogy a csávóhoz odamész és megkérdezed mit mondott, egyrészt biztos nem fogja visszamondani szóról szóra, de az biztos, ha pikkel rád, akkor a barátnőd nagyon megkeverte a szart.


Tanulj belőle.

2013. jún. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!