Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruáció: Bunkóság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció: Bunkóság a párunkkal? O. O

Figyelt kérdés

Most fog megjönni a barátnőmnek és most sokkal bunkobb velem mint elötte, és ő se tudja miért.Egyik lány barátomnak ezt elmondtam és ő mesélte nekem, hogy van egy fiú akibe szerelmes a sulijában, de amikor megjön neki akkor bunkó kezd lenni azzal a fiúval, de miután már nincs meg teljesen normális vele.

Ez igaz lenne? Tapasztalatok?



2013. jún. 2. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mindenki tudja hogy amikor megjön a láynoknak akkor hisztisebbek kezelhetetlenebbek. ezen ne csodálkozz. szinte minden lánynál így van. nálam is.:) bírd ki azt a pár napot.:)
2013. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából azért is aggódok hogy ez idő alatt kiszeret belőlem :/

De közi a választ :)

2013. jún. 2. 10:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a különbség egy menstruáló lány és egy terrorista között?

Az utóbbival lehet tárgyalni!... :)

2013. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

így ahogy a vicc mondja :D


az a jobb esek ha menstruáció alatt bunkózik, feszült ideges... a férfiak nem értik hogy milyen kellemetlen egy szimpla vérzés is (gondolj ara mintha egésznap folyamatosan fosnál és pelenka lenne rajtad) és akkor még ott vannak a görcsök is.


van amikor már eleve a hormonok felborulása miatt a menstruáció előtt alakul ki a domestica dragonis.


olvas utána a pms-nek. magyarul premenstruációs szindroma.


ilyenkor légy egy kicsit megértőbb a barátnőddel és nem lesz az hgy kiszeret belőled..


(megjegyzés: afrikai törzseknél a menstruáló nőt a falu szélén lévő kis házikóba "száműzték" és nem beszélhetet senkivel, a kaját is az ajtóban tették le neki)

2013. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ó, dehogy szeret ki addig! :)

Olyankor én is hisztisebb, durvább, kötekedősebb vagyok. Olyankor minden idegesít, mindenki rosszul csinál mindent, mert én nem úgy képzeltem el! :D Erről mondjuk hallgatok, és olyankor nem szólok senkinek, mert tudom, hogy csak a hormonok miatt, és nem akarok senkivel összeveszni. De ez inkább csak az első 2 napra jellemző, utána érzelgősebb és ragaszkodóbb vagyok :)

2013. jún. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Én akkor vagyok nyűgösebb, mielőtt megjön, előtte kb egy héttel és nekem addig tart, míg meg nem jön végre. Néha már komolyan áldásnak érzem, ha megjön, mert akkor elmúlnak ezek a tünetek. Viszont határozottan az a véleményem, hogy a PMS igen szar kifogás a hisztire meg a bunkóságra. Aki ilyenkor elviselhetetlen, az alapból is az és képtelen az önkontrollra, bár ezt nyilván egyszerűbb arra fogni, hogy bocs, megvan, toleráljatok. Hát ez nem így megy..
2013. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ugyanúgy szeret, mint máskor.

Én is ingerlékenyebb és érzékenyebb vagyok olyankor, mondjuk én nem bunkózok, hanem megsértődök és sírok mindenért :D Alapból az ember lánya ilyenkor utál élni, mert folyik a vére és aggódhat hogy átázik-e, plusz van akik nagyon görcsölnek, szóval fáj is, meg a hormonok is meghülyülnek, rengeteg lány/nő ilyenkor rossz közérzetű, levert.

Én is mindenen megsértődök ilyenkor, amikor meg elmúlik, nagyon sajnálom a barátom, mert akkor látom hogy milyen hülye voltam, amíg megvan, addig nem érzem hogy ilyen vagyok, akkor az nekem a természetes, sajnos. :D

2013. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Viszont egyetértek az előzővel, azért ilyenkor is van egy határ.
2013. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor feszültebbek, ingerlékenyebbek a lányok. Azt is vedd számításba, hogy egyes nőknek fizikailag is kegyetlenül fáj a menzesz. Ilyenkor úgy kell létezniük, hogy szenvednek és ehhez nem igazán lehet boldog, jópofit vágni.
2013. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szeret ki belőled, ne aggódj normális.


http://www.youtube.com/watch?v=U2VhqjVkL-0


hasznos videó, ajánlom minden srácnak.

2013. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!