Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket nagyon zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nagyon zavarna ha a párotok kiemelkedően szép lenne, viszont nagyon kicsi a melle? (képek) Támogatnátok hogy megműtse?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon jó alakom van, teszek is érte!A hajam hosszú szóval külsőleg próbálom ellensúlyozni ezt a "hiányosságomat" viszont a melleim ilyenek:

És attól félek hogyha a barátom meglát meztelenül nem áll fel neki :(


[link]


[link]


Melltartóban(NEM PUSH-UP-os ban) kicsit formásabb,ilyen:


[link]


2013. jún. 2. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Majd a fanszőrzetét a 2.-nak bele tömködjük a melltartójába.

Am nem nem zavarna egyáltalán.

2013. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok ugyan, de szerintem szép melled van, és szerintem nagyon rossz döntés lenne megműttetni. A barátod pedig ha szeret, elfogadja kicsinek is és tetszeni fog neki. Az én mellem is hasonlóképpen kicsi, de imádja a párom ennek ellenére is, szóval emiatt nem érdemes aggódni.
2013. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtathatlak, hogy nekem is pont ekkora melleim vannak és most minden beképzeltség nélkül állítom, hogy gyakorlatilag azt szedek fel, akit akarok. Egyébként ha odajuttok, hogy az ágyban vagytok meztelenül, egy pasit se fog eltántorítani, hogy kicsi a melled, egész biztos lehetsz benne, hogy állni fog neki :)
2013. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se áll fel már csak attól ha látok egy meztelen női testet, nem vagyok már szűz... és ezek a mellek szerintem nagyon is szépek és hidd el, ha szeret, úgysem a melled mérete fog számítani.
2013. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és eszedbe ne jusson megműttetni!
2013. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A másodiktól eltekintve (ami gyakorlatilag nincs is) ezek teljesen átlag méretű mellek, nincs miért aggódnod.
2013. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint a "kis" melleket szeretem, szóval ilyen gond velem nem lenne. Szerintem őt sem fogja zavarni. 22F
2013. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ezek teljesen más méretek. az első átlagos, a második kisebb. nekem a másodikhoz hasonló van, nincs gondom vele, de ha neked nem tetszik műttesd.
2013. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Teljesen jók a melleid, nekem tetszik ez a méret (is). Olyan pasit keress aki nem a kannákra bukik is kész.

Különben hány éves vagy hogy így gondolkozol még mindig?


25/f

2013. jún. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
miranda kerrnek meg vannak mellei rendesen, most nem értem neked mi a gondod.
2013. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!