Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy mi van, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy mi van, ha csak szórakozik velem, és ettől nagyon hülyén viselkedem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyfolytában próbálom lemondani a találkozásainkat, sokáig nem válaszolok az sms-eire, néha letiltom facebook-on, hogy ott se írjon...stb

Már többször mondtam neki, hogy ne vegyük ilyen komolyan ezt a dolgot, nyugodtan találkozgassunk akár másokkal is, így is benne lennék, de ezt nem akarja. (igazából én se...)

Nem tudom miért csinálom ezt, korábban sose voltam ilyen, de úgy érzem hogy nagyon félek, hogy csak úgy tesz, mintha én kellenék neki, de közben biztos másokat akarna, csak az mondjuk nem jött össze, és én csak ilyen pótmegoldás vagyok.

Nem értem ez az egész miért alakult ki bennem, mindig is szépnek gondoltam magam, a férfiak általában odavannak értem, ő meg különösen. De akkor is félek nagyon. Mit tehetnék ez ellen?


2013. jún. 3. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
gyökér 14éves pi.csa vagy azért :D annyira gyerekes az ilyen...brrr.
2013. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meselnel kicsit tobbet? Pl. A srac regebbi kapcsolatairol, probalkozott e mar valamivel (csok, tapi, stb) es, hogy hogy viszonyul hozzad tarsasagban es amikor kettesben vagytok, ahogy olvast ugy tunik keresi a tarsasagodat is.
2013. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tenyleg, hany evesek vagytok meg baratok voltatok e vagy csak ugy jott ez a "dolog"?

2. Voltam es bocsi, hogy igy irok de telorol vagyok.

2013. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne tiltogasd inkáb talizgas vele és hagyd hogy legyen am legyen ne félj a sérülésektől vagy azmiat sérűlsz hogy elhagynak vagy mer magányos vagy.
2013. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!