Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ma szakitott velem, azért mert neki kaland kell még (dugás) de aztán azt akarja hogy én legyek a férje, meg költözünk majd össze. Mit egyek? A többi infó lent------------->>>>>>>>>>>>

Figyelt kérdés

Na szóval ma reggel ő hivott fell csak úgy.én mondtam neki hogy ez aranyos volt tőle aztán irja hogy nem azt akarta hogy örömet szerezzen hanem csak szimplán unatkozott.Pénteken találkozik azzal a srácal akivel egyszer megcsalt és én ezen felkaptam a vizet,ő mondta hogy ne féltékenykedjen már de felhivtam és kiröhögött...

A hétvégén voltam nála és bevallota hogy ő tudta hogy ez lesz az utolsó hogy én ott leszek mert várt arra hogy valami apróság miatt dobjon na ezen idegesitettem fell és fél nap alatt ki szeretett belőlem....

Én tudom minden mocskos titkát és ezt most elakarom mondani az egyik barátnőjének akivel én is nagyon jóba vagyok hogy szerelmes belé mert amúgy az Exem Bisex és érzem magamon hogy csak igy nyugodnák meg ha kitálalnák a szüleinek is hazudik hogy szűz pedig már nem az 16 évesen már kb 10 fiúval volt...És mint mondja most is kalandokat akar aztán meg vissza jönne hozám... Segitséget szeretnék tőletek kérni hogy mit tegyek? Mert ennyire nem vágott át senki,és rohadt jó szinész a lány?


2013. jún. 4. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdések hallatán, most a nőknek is lehetne nyafogni, hogy a srácok csak a ribanc nőkbe szerelmesek és őket istenítik.


Buta vagy, ha ezek után még hozzáérsz. :)

2013. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni, de ez a csaj egy görény
2013. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
gulyáslevest palacsintával, mert az finom.
2013. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pusztuljon!!!
2013. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Remélem én nem voltam ennyire sötét tizenévesen.
2013. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?? Szivassam meg én is???
2013. jún. 4. 12:25
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mit egyek?"

Pizzát attól még az ihlet és a széklet is megjön...

talán épp egyszerre!

2013. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mit tegyek*
2013. jún. 4. 12:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem leírtam? Egyél pizzát és majd rájössz!
2013. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csajt már rég kikellett volna b@sznod a gcibe ( elnézést a kifejezésért, de ez többet nem érdemel), én a helyedben nem mondanék senkinek semmit, lehet most jól esne de később megbánnád, csak lesüllyedné la szintjére, ne foglalkozz vele egyáltalán ha keres nyomd ki, facen tiltsd le, aztán ne is gondolj rá, annyit nem érdemel hogy megrugja bárki is, legyen eszed!
2013. jún. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!