Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy másfél éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másfél éves kapcsolatban az gáz ha az egyik fél még mindig szereti az exet és kiborul ha rá gondol hogy milyen jó volt vele meg hogy milyen rossz hogy már nincs?!

Figyelt kérdés
Ez milyen fényt vet az aktuális párra?
2009. okt. 7. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát hallod, ha ezt az én párom játszaná el, én eleve össze sem jöttem volna vele, hapedig vmi oknál fogva mégis, ésmég másfél év után is az exre gondol, hát ény úgy hajítanám ki, hogy na!!!!

legyen már benned egykis büszkeség, akár férfi vagy akár nő.

2009. okt. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gebasz mindenképpen.Szóval másfél éve jársz valakivel és még mindig az exed jár a fejedben, miközben másfél éve mással vagy?Ez így elég gáz(nem ciki, hanem...nem jó nah:P).

De ha egy másfél éves kapcsolaton vagy túl, és most van egy új barátod és még az exedet nem verted ki a fejedből az természetes.Szerintem erre gondoltál.De ha vki iránt még mindig, kb két év után is érzel valamit, úgy, hogy közben már másfél éve kapcsolatban vagy....akkor egyáltalán miért vagy kapcsolatban?Zavaros.

2009. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
másfél éve vagyok együtt valakivel akit még mindig nagyon bánt hogy nincs az exe...
2009. okt. 7. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme egyáltalán a kapcsolatnak?
2009. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben szaítanék. Nem szeretnék mindig egy másik ember árnyékában élni. Egy kiéletlen szerelemmel úgysem lehet versenyezni.
2009. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!