Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tehetném féltékennyé az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném féltékennyé az exem?

Figyelt kérdés

Amíg jártunk addig nagyon féltékeny volt, ha csak rápillantottam valakire azonnal megjegyezte...

Szóval tudni akarom hogy érez e még egy nagyon pici szeretetet is ezért féltékennyé akarom tenni.

LÉgyszi ne hülyeségeket írjatok köszi :)



#ehhbla
2013. jún. 4. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz valakit magad mellé és nézd meg ha boldognak lát mit fog hozzá szólni.
2013. jún. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 4. 22:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha beszélgettek mert barátok maradtatok akkor írd neki pl h jajj ma megismertem egy tök helyes pasit/csajt (nem tudom a nemed) pl :)
2013. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi közöd már hozzá! éld a saját életed! nem kell bosszút állni! :)
2013. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1.Már nem kéne foglalkoznod vele,elvégre ex,tehát vége,

2.A gyerekes játszmákat felejtsd el,mert attól,hogy esetleg bejön a terved,és elkezd féltékenykedni,semmi nem lesz jobb.Maximum annyit érsz el vele,hogy megbántod.

2013. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, az a legkönnyebb, ha szerzel magad mellé valakit, de én nem tenném. Ugyanis ezt a taktikát követtem, és most nem bírok kimászni a trutymóból, amit kevertem magamnak. :/
2013. jún. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem megbántani akarom hanem visszaszerezni!!! És ha látnám rajta hogy féltékeny akkor tudni fogom hogy még érez valamit irántam
2013. jún. 4. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:
csak ki fog nevetni, az ilyen próbálkozáson egyből átlát mindenki
2013. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha engem valaki megpróbál féltékennyé tenni, akkor az azt jelenti, hogy:

1. Nem tisztel, mert játszadozik velem

2. Más fontosabb számára, mint én

Mindkét esetben érdektelenné válik számomra az illető.

2013. jún. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!