Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régi barát. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi barát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szombaton egy buliban 4 év után először láttam egy volt osztálytársamat.Nagyon meglepődött , aztán egy kis beszélgetés után lekapott és nekem esett. Nagyon jól esett , folytattam volna , de tudtam ,hogy van barátnője ezért ellöktem magamtól. Aztán közölte , hogy tudja ,hogy mi a baj , ezért elhagyja miattam a barátnőjét , mert ő csak azért van neki ,hogy legyen valakije és nem nagyon éreznek egymás iránt semmit.Én nagyon akarom őt , de nem akarok tönkretenni egy kapcsolatot . Most mit csináljak?? Kérdezzetek ha valamit még tudni akartok.Ja és kb amikor 14 évesek voltunk csókolóztunk kétszer , de inkább csak nagyon jó barátok voltunk.
2013. jún. 5. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha előbb szakított volna, aztán esik neked, még hihetnél is neki.
2013. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De most találkoztunk először 4 éve. Nem tudta ,hogy ott leszek.
2013. jún. 5. 14:48
 3/4 sarolta00 válasza:
Ha elhagyja a barátnőjét akkor az azt jelenti hogy szeret. Szerintem mondd meg neki hogy 4 éve rá vársz és hogy nagyon szereted őt és majd ő fog lépni
2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért volt sürgős még aznap neked esni?
2013. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!