Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a barátnőm, nem érez már szerelmet. 1.5 éves kapcsolatról van szó.

Arra gondoltam, holnap este az ajtajába teszek 20 szálas rózsa csokrot...

Szerintetek ezzel megalázom magam, vagy csiszólhatok még magamnak egy kis reményt, vagy felhív és elküld a pi....a, azóta egy szót sem beszéltünk, nagyon mély kapcsolatról van/volt szó, Ti hogy reagálnátok, ha az exetek ilyet tenne ?


2013. jún. 5. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
sok mindentől függ. ha 20 alatt vagy szerintem hagyd. lesz még más bőven :) + ha azt mondja nem érez már szerelmet akkor annak oka van. :(
2013. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 23F ö 19 L
2013. jún. 5. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érzek már iránta semmit attól eltekintve örülnék neki és felhívnám h kedves gesztus de nem lesz semmi. :) de semmi kép se durván beszélnék vele
2013. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet ezzel tudnál esélyt szerezni még. :)
2013. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az emailokra sem válaszol már :/ így nem tudom mi van vele, de úgy érzem, nem szabad elengednem őt...
2013. jún. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!