Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg, akinek fontosabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg, akinek fontosabb a belső, annak nagyobb a mércéje? Az itteni felhasználók miért csak a külsejük miatt sírnak, hogy nem kell egy nőnek sem, amikor egy jó belsőt szerintem nehezebb elérni?

Figyelt kérdés

Mindenki sír, hogy a nők felszínesek, és külső orientáltak stb., szerintem ez még csak jó lenne, mert egy jó belsőt nehezebb elérni. Szerintem, akinek fontosabb a belső, mint a külső, azoknak a lányoknak nagyobb a mércéje, egy jó belsőt elérni nagyon nehéz.

Nem értem miért csak azért sírnak az itteni felhasználók, hogy kövér, vagy csúnya vagy vékony vagy alacsony vagyok stb. és így nem kellek egy nőnek sem. És miért nem azért sírnak esetleg, hogy buta vagyok, önző vagyok, erőszakos vagyok, nyomulós vagyok stb stb és ezért nem kellek egy nőnek sem. Pláne szerintem sokszor ezek a rossz belső tulajdonságok vezetnek inkább, ahhoz hogy nem kellenek egy nőnek sem, csak ezt lehet észre se veszik magukról.


2013. jún. 7. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, manapság mit néznek az emberek úgy 90%-ban? a külsőt.

Igazad van abban, hogy egy jó belsőt nagyon nehéz találni, de sajnos a legtöbb embernek igénye sincs a belsőre.

23L , akinek NAGYON NEHÉZ partnert találni :)

2013. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert el sem jutnak addig,hogy megismerjék a belsőjüket.
2013. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

Figyelj ide! Ez már a 1 milliomodik ilyen kérdés de sebaj.


Addig amíg a 2 fél meg nem ismeri egymást, addig fingja nincs, hogy milyen a belsője az illetőnek!

Senki sem gondolatolvasó, senki nem rendelkezik szuperhős tulajdonsággal hogy belelátna más agyába.


ezért a külső alapján döntjük el hogy tetszik e és szimpatikus e és ez után ismerjük meg mi is van belül

2013. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as ez igaz.

Mert én elég ronda vagyok, de állítólag jó a belsőm. Igaz sose volt úgy barátnőm, hogy odamegyek ismerkedési célzattal egy lányhoz, mert mind elhajtottak, ezért mindig úgy ismerkedtem, hogy vagy baráti társaságból vagy interneten kép nélkül chat oldalak stb először a belsőmet ismerték meg

2013. jún. 7. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:

A pasi, ha egy fokkal szebb az ördögnél, már nyerő helyzetben van.

fogadd el magad, ami nem tetszik magadon, és lehet rajta változtatni,változtass, ez jót tesz az önértékelésednek is, és észre fogják venni rajtad.

2013. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2-es válaszolónál a pont! ott a válasz. :)
2013. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert a külsőnkről nem igazán tehetünk, max. ápolt lehet az ami jutott. De a belső tulajdonságaimról magam tehetek, azok fejlesztése küzdelmes dolog,... Így könnyebb mindent rákenni a külsőmre, meg a másik nem hülyeségére.
2013. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

így van.. külső megfog, belső megtart, nekem is csak a belsőm fullos xD szinte.. de hiába ha nem úgy nézek ki(:

Te is tapasztaltad, hogy elhajtanak... szóval nem értem miért kérdezted, tudod miért sírnak:D

2013. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van benne igazság. Én külsőre nagyon sokféle pasihoz tudok vonzódni, viszont "belső" tekintetében elég magasak az igényeim.
2013. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!