Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tudtok nekem segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Mi az ami nagyon fontos egy fiúban? Belsőre? Külsőre? Tudom, hogy mindenkinek más, akkor mindenki írja le jó hosszan és őszintén, hogy mi. ?

2013. jún. 8. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jó én nem a leszbikre gondoltam de azért köszi :D
2013. jún. 8. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos, hogy divatos legyen. Sőt a mai férfidivatot elnézve előny, ha nem követi a divatot.

Az ing általában előny.

Az ápolt megjelenés és kulturált viselkedés fontos.

Ha nem depis előny.

Ha nem késik az is.


Ami fontos a belsőben:

hogy a világképünk nagy vonalakban egyezzen.

hogy legyen szerethető. Gyerekes is lehet, de a fontos pillanatokban döntésekben ne ez óvódást játssza. Senkinek nem akarok a pót anyukája lenni.

Ha egészséges az önértékelése és vannak elvei amik mellett kiáll.

Legyen egészséges értékrendje.


Ha tud barkácsolni és jó deltája az bónusz. :)

2013. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
végre valaki .. nagyon köszi :))
2013. jún. 8. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:

először is ami nekem fontos,hogy hosszú legyen a haja:D jól öltözött legyen.

Vicces legyen, jól megértsük egymást, el tudjak vele beszélgetni. Kedves legyen, aranyos. Szeresse a jó filmeket,sorozatokat, amiket én is:D Hasonló legyen az érdeklődési körünk.

2013. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ennyire kevéssé számít a külső?
2013. jún. 8. 13:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a tőlem magasabb férfiak jönnek be. A rövid, tüsis haj és világos, kék vagy zöld szem. Én az első amit megnézek, a szeme. Le tud venni a lábamról, ha valakinek világos szeme van, IMÁDOM :) Vékony de mégis izmos, nem szeretem ha van egy kis pocakja vagy el van hanyagolva. Igenis foglalkozzon a külsejével. Az öltözékre mindig azt szoktam mondani: hogy a kevesebb, néha több. Nem szeretem ezeket a páva gyerekeket, akiknek mintás a nadrágjuk, tele van strasszokkal a pólójuk, ott lóg a kereszt a nyakukban, de templomban évek óta nem voltak.. tömeg gyerekek.


Belső pedig: legyen figyelmes, tiszteljen, becsüljön, legyen velem őszinte. Ha bajom van, legyen mellettem, hallgasson meg. Nagyon fontos, hogy legyen humora, ugyanis imádok nevetni.

2013. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát... Elsősorban a kisugárzàs a lényeg. Legyen jò kedvű, humoros és értelmes, valamint az sem lenne probléma, ha egy picit romantikus is lenne. Külsőre nincs kikötésem, esetleg annyi, hogy legyen magasabb nálam... Azt hiszem, ennyi.

Fintos, hogy egs fiú őszinte legyen és önmagàt adja.

2013. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Külsőre:

Nekem jobban tetszik a sötét haj, ha ehhez kék vagy fekete szem társul az rögtön megfog. Legyen nálam magasabb, ideális az kb 175-185 cm. Ne legyen nagyon gizda gyerek, szeretem ha izmos, de ne vigye túlzásba sem azért(ha nem olyan izmos, akkor inkább vékony legyen mint kövér).

Belsőre:

Azonos világnézet, legyen vicces, becsüljön meg, tiszteljen, legyen őszinte, azonos érdeklődési kör. Előny, ha néha tud gyerekes lenni, hülyülni :D Legyen értékrendje, pozitív kisugárzása(szeretném, ha vidám lehetnék mellette mert én alapjáraton elég depis vagyok, jó lenne, ha pozitív irányba tudna húzni), nem baj, ha romantikus, örülnék neki. :)

Hát nekem ez az ideálom, persze ha pár dologban nem ilyen még nem lesz kikosarazva :)

2013. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
hát külsőre...ne legyen szőke (nem bízom a szőkékben nem tudom miért mindig is így volt) vagy barna vagy fekete haja legyen:) leginkább a barna haj+kék szem tetszik:) meg legyen izmos nem kell annyira de azért ne legyen olyan gizda..belsőre meg legyen megértő figyelmes kedves humoros aranyos..végülis olyan legyen mint egy legjobb barát..lehessen vele beszélgetni is meg hülyülni is :)
2013. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!